fot. ESL/Adam Łakomy

PACT po IEM New York, AVEZ po MDL-a, a HONORIS po play-offy Eden Arena

Piątek stać będzie pod znakiem spotkań o dużą stawkę. Na linii startu zameldują się kolejno HONORIS, Actina PACT oraz AVEZ Esport, które walczyć będą o awans do różnych, mniej lub bardziej prestiżowych rozgrywek online.

Największe wyzywanie czeka bez wątpienia na PACT, który potrzebuje tylko dwóch zwycięstw, by osiągnąć największy w swojej historii sukces i dostać się na Intel Extreme Masters New York 2020: Online. O zwycięstwa te nie będzie jednak łatwo, bo naprzeciwko rodzimej piątki staną naprawdę wymagający rywale. Już dziś np. podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka mierzyć się będą z Mateuszem „mantuu” Wilczewskim i jego kolegami z OG, którzy obecnie zajmują 13. miejsce w rankingu HLTV. Ewentualne zwycięstwo w tym meczu przybliży naszych rodaków do upragnionej promocji, porażka natomiast zrzuci ich do drabinki przegranych, gdzie nie będzie już miejsca na błędy.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Sporo do ugrania ma też AVEZ Esport, które postara się dostać do ESEA Mountain Dew League. Aby osiągnąć swój cel, Ośmiornice będą musiały wygrać trzykrotnie, chociaż w ich wypadku będziemy mieć do czynienia z buforem bezpieczeństwa w postaci dolnej drabinki. Czy będzie on dziś potrzebny? Trudno powiedzieć, bo przecież Polacy niedawno mieli już okazję stanąć naprzeciwko Tikitakan i wówczas opuszczali serwer z wynikiem 2:0. Tak czy inaczej, w międzyczasie warto będzie też śledzić poczynania HONORIS, które 7. tydzień  Eden Arena: Malta Vibes zacznie od potyczki z Nordavind DNB, a potem rywalizować będzie też z FATE Esports lub Galaxy Racer Esports.

Lista najciekawszych piątkowych spotkań prezentuje się następująco:

14 sierpnia
17:00 HONORIS vs Nordavind DNB BO1 transmisja
18:00 Actina PACT vs OG BO3 transmisja
18:00 mecz wygranych/przegranych grupy D (HONORIS) BO3
20:00 AVEZ Esport vs Tikitakan BO3
21:00 decydujący mecz grupy D (HONORIS) BO3
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wysek kontra Pompa już w pierwszej fazie European Masters 2020

Do rozpoczęcia pierwszej fazy letniej edycji European Masters 2020 pozostało już tylko kilka dni, a to oznacza, że przyszła pora poznać podział grup....