fot. ESL/Bart Oerbekke

Znamy pary play-offów Nine to Five. AVEZ zagra z Wisłą

Piątkowa wygrana AVEZ Esport z CR4ZY sprawiła, że w fazie pucharowej Nine to Five #3 będziemy oglądać dwie polskie formacje. Niestety Piotr „nawrot” Nawrocki i spółka już w pierwszej rundzie play-offów zmierzą się z Wisłą All in! Games Kraków.

Ośmiornice swoją przygodę z internetową ligą rozpoczęli niezbyt udanie, bo drużyna doznała dwóch porażek – z Teamem Singularity oraz Galaxy Racer Esports. Z nożem na gardle nawrot z  kolegami przystąpili do trzeciej rywalizacji i tym razem pokonali Nordavind. W następnej kolejce piątka Polaków ograła Copenhagen Flames i stanęła przed szansą awansu do fazy pucharowej, ale warunkiem było ogranie w piątek CR4ZY. Ukraiński zespół lepiej rozpoczął poranną rywalizację, ponieważ na Inferno skład Alexandra ”Psycho” Zlobina wygrał 16:11. W odpowiedzi AVEZ zmiażdżyło rywala 16:5 na Vertigo, a na Nuke’u postawiło kropkę nad „i”, zwyciężając 16:13.

Teraz przed uczestnikami trzeciej edycji Nine to Five kilka dni odpoczynku, a już w poniedziałek wraca faza pucharowa. Na nieszczęście polskich kibiców AVEZ w pierwszej rywalizacji zmierzy się z drugim rodzimym składem, czyli Wisłą All in!, która już po trzech wygranych spotkaniach w systemie szwajcarskim zapewniła sobie awans. Poniedziałkowy mecz zaplanowany jest na 12:00, a transmisja dostępna będzie na kanale Tarczyński Studio Live w serwisie Twitch.tv.

W pozostałych parach także nie powinno zabraknąć emocji, a warto przypomnieć, że od ćwierćfinałów oglądać będziemy w akcji zaproszonych reprezentantów Heroic, MIBR, North i Teamu Spirit. Na zwycięzcę trzeciej edycji Nine to Five czekać będzie główna nagroda w postaci 35 tysięcy dolarów.

Pary pierwszej rundy play-offów Nine to Five #3:

24 sierpnia
9:00 HellRaisers vs Galaxy Racer Esports BO3
9:00 SKADE vs K23 BO3
12:00 Wisła All in! vs AVEZ Esport BO3
12:00 forZe vs KOVA Esports BO3
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Schalke wciąż niepowstrzymane! Drużyna Giliusa pokonuje SK w play-offach LEC

Piękna przygoda FC Schalke 04 w letnim splicie League of Legends European Championship trwa. Po słynnym "miracle runie" w sezonie zasadniczym niemieck...