fot. AGO ROGUE

EU Masters: AGO ROGUE z nadzieją na pierwszą wygraną, K1CK kontra SMS o pozycję lidera

Wczorajsze potyczki w ramach European Masters zakończyły się dla Polaków mieszanymi rezultatami. Swoją kampanię na międzynarodowym turnieju pomyślnie rozpoczęło K1CK Neosurf, które sprawnie pokonało akademię Schalke 04. Drugą porażkę z rzędu zgarnęła ekipa Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego. 7more7 Pompa Team uległo bowiem Vodafone Giants, w którego barwach występuje Robert „Erdote” Nowak. Trzecia reprezentacja Ultraligi ma dzisiaj dzień wolny, który pomoże jej zresetować głowy przed jutrzejszą batalią. Za parę godzin na Summoner’s Rifcie zobaczymy za to AGO ROGUE oraz K1CK.


Wszystko o European Masters 2020:


Wicemistrzowie Polski będą starali się zdobyć swoje pierwsze, upragnione zwycięstwo w ramach European Masters. Inauguracyjnego dnia ulegli oni Movistar Riders, przeciwko którym prowadzili przez większość spotkania. W meczu z hiszpańską drużyną zawiodła dyspozycja w końcowych minutach, w których AGO popełniło serię błędów i oddało prowadzenie. Oby dzień przerwy dobrze zrobił Pawłowi „Woolite’owi” Pruskiemu i spółce, bo dzisiaj muszą pokazać się oni z o wiele lepszej strony. Rywal może nie jest zbyt wymagający, wszak SuppUp eSports przygodę z EUM również zaczęło od porażki, ale turniej ten pokazał już, że nie należy lekceważyć nikogo.

W European Masters zupełnie inaczej od AGO i Pompy weszło K1CK Neosurf. Podopieczni portugalskiej organizacji wczoraj w niecałe 27. minut przejechali się po FC Schalke 04 Evolution, a ich dyspozycja przypominała tę, którą prezentowali w poprzedniej edycji EUM. To wtedy formacja Mateusza „Matislawa” Zagórskiego doszła aż do finału turnieju, w którym uległa LDLC OL. K1CK będzie miało szansę na rewanż, gdyż znalazło się w grupie z francuskim zespołem. Zanim do tego jednak dojdzie, mistrzowie Ultraligi podejmą dzisiaj Samsung Morning Stars, które również ma bilans 1-0. Włoska drużyna zdominowała wczoraj podopiecznych Merta „Merta” Tanriverdiego, z którymi rozprawiła się w podobnym stylu do K1CK. Dlatego też dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco.

26 sierpnia
18:00 Fnatic Rising vs Intrepid Fox BO1
19:00 GamersOrigin vs mousesports BO1
20:00 Movistar Riders vs GamerLegion BO1
21:00 AGO ROGUE vs SuppUp eSports BO1
22:00 FC Schalke 04 Evolution vs LDLC OL BO1
23:00 K1CK Neosurf vs Samsung Morning Stars BO1

Transmisję z EU Masters znajdziecie na kanałach Polsat Games na TwitchuYouTube oraz w telewizji. Pełny harmonogram rozgrywek, wyniki i składy drużyn znajdziecie w naszej relacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowy rekord najwyższej puli nagród w esporcie! Społeczność Doty 2 znów nie zawodzi

W tym roku miała odbyć się dziesiąta już edycja legendarnego turnieju Doty 2, The International. Miała, bo z uwagi na pandemię COVID-19 nie jest pewne...