STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Przerwa, przerwa i po przerwie. gla1ve znów w składzie Astralis!

Lukas „gla1ve” Rossander wraca do składu Astralis! Przerwa 25-letniego prowadzącego dobiegła końca i już dziś zobaczymy go na serwerze w meczu z Complexity Gaming w ramach 12. sezonu ESL Pro League. – Od dłuższego czasu występują u mnie objawy stresu i wypalenia. Moi koledzy oraz Astralis próbowali wielu różnych rzeczy, bo pomóc mi przezwyciężyć tę […]

Lukas „gla1ve” Rossander wraca do składu Astralis! Przerwa 25-letniego prowadzącego dobiegła końca i już dziś zobaczymy go na serwerze w meczu z Complexity Gaming w ramach 12. sezonu ESL Pro League.

– Od dłuższego czasu występują u mnie objawy stresu i wypalenia. Moi koledzy oraz Astralis próbowali wielu różnych rzeczy, bo pomóc mi przezwyciężyć tę przeszkodę. Niemniej nie udało się i wspólnie z moim lekarzem uznaliśmy, iż potrzebuję przerwy, wobec czego wczoraj złożyłem w organizacji wniosek o urlop zdrowotny. Wykorzystam trzy najbliższe miesiące, by w pełni odpocząć, a następnie powrócę do drużyny – zapowiadał w maju gla1ve. I jak zapowiadał, tak zrobił, bo mniej więcej trzy miesiące po rozpoczęciu przerwy znów zostaje włączony do głównego składu w miejsce Patricka „es3taga” Hansena, choć jest w tym mały haczyk.

W swoim komunikacie Astralis podkreśla bowiem, że na razie chodzi o pierwsze spotkanie w ESL Pro League. Co wydarzy się dalej? Wiemy przecież, że organizacja ma w swoich szeregach aż siedmiu zawodników – o tym, którzy z nich będą wystawiani na kolejne pojedynki, decydował już będzie trener formacji, Danny „zonic” Sørensen. Niewykluczone, że Astralis nie będzie sztywno przywiązane do jednego zestawienia i w którymś momencie pozwoli wykazać się es3tagowi, który zachwycał podczas ESL One Cologne. W odwodzie teoretycznie jest również Andreas „Xyp9x” Højsleth, który zaraz po Rossanderze poprosił organizację o czas na wytchnienie od treningów i oficjalnych gier.

Jestem niesamowicie podekscytowany powrotem na serwer. Trudno powiedzieć, w jakiej formie będę w spotkaniu z Complexity, ale w ostatnim czasie odbyliśmy kilka naprawdę dobrych sesji treningowych. Integracja dwóch nowych zawodników przebiega dobrze, wręcz nie mogę się już doczekać gry z moimi dawnymi kolegami, jak również z es3tagiem i Bubzkjim. Obaj spisywali się bardzo dobrze – mówi gla1ve o swoim powrocie. Ponowny debiut czterokrotnego zwycięzcy Majora już dzisiaj o godzinie 17:30.

Skład Astralis na mecz z Complexity Gaming wyglądać będzie następująco:

  • Nicolai „dev1ce” Reedtz
  • Peter „dupreeh” Rasmussen
  • Emil „Magisk” Reif
  • Lukas „gla1ve” Rossander
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Danny „zonic” Sørensen – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas wyłonić pierwszego w historii mistrza. Przed nami Teamfight Tactics Galaxies Championship

Już za kilka godzin na wirtualnych planszach szesnastu najlepszych zawodników Teamfight Tactics zacznie zmagania o tytuł mistrza galaktyki w produkcji...