fot. Actina PACT

Dwa razy dla Actiny PACT! PLMIX nie podołał w debiucie w ESL Mistrzostwach Polski

Dwa zwycięstwa – tak zakończyło się dla Actiny PACT starcie z PLMIXEM w ramach ESL Mistrzostwach Polski. Na pierwszej mapie zawodnicy występujący pod skrzydłami organizacji pokonali rywali 16:9, zaś na Nuke’u po początkowej dominacji z trudem doprowadzili do zwycięstwa 16:14.

PLMIX 9 : 16 Actina PACT

(1.  kolejka ESL Mistrzostw Polski)
9 5 Train 10 16
4 6

Gracze Actiny PACT znakomicie rozpoczęli swój mecz na Trainie. Ich łupem padła pierwsze dwie rundy. Wkrótce PLMIX zdołał co prawda zgarnąć swoje pierwsze oczko, lecz bardziej utytułowana drużyna dalej pięła się ku zwycięstwu. Po chwili Piotr „morelz” Taterka i spółka odzyskali jednak na chwilę inicjatywę i doprowadzili do remisu 5:5. Ich szczęście nie trwało długo. PACT nie miał dla swoich rywali litości i już po chwili w niesamowitym stylu zakończył połówkę wynikiem 10:5. Po stronie antyterrorystów zawodnicy PLMIXU wygrali pistoletówkę. Ekipa Kamila „Sobola” Sobolewskiego błyskawicznie odbiła jednak force’a, czym skomplikowała i tak trudną sytuację swoich oponentów. Do końca potyczki walka była wyrównana, lecz mimo prób odrobienia strat przez Michała „cranka” Krystyniaka i jego kolegów ostatecznie triumf przypadł PACTOWI.

Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Actina PACT 16 : 14 PLMIX

(1. kolejka ESL Mistrzostw Polski)
16 10 Nuke 5 14
6 9

Tragicznie wyglądał początek starcia na Nuke’u w wykonaniu PLMIXU. Jacek „MINISE” Jeziak i spółka dominowali rywali już od pierwszej pistoletówki. W marszu Actiny PACTU rywale po raz pierwszy przeszkodzili dopiero w czwartej rundzie. Drużyna Sobola nie zważając na jednorazową porażkę, kontynuowała jednak dobrą passę i niebawem wyszła na prowadzenie 9:1. Miksowy zespół w końcu się przebudził i zaczął zgarniać kolejne punkty. Do zamiany stron podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka stracili przez to jeszcze cztery oczka. Po stronie terrorystów PACT znowu zatriumfował rzutem na taśmę. W następnych minutach sytuacja PLMIXU stała się dużo bardziej dramatyczna. Półfinaliści poprzedniego sezonu ESL Mistrzostw Polski w kluczowym momencie przegrywali aż 9:14. Mimo to zdołali powstrzymać rywali przed łatwym zwycięstwem i niebawem rozpoczęli comeback. Formacja morelza zadanie wykonała prawie wzorowo. Prawie, bo mając na swoim koncie trzynaście oczek, oddała sytuację 1 na 1, tracąc szansę na zwycięstwo. W bardzo emocjonującej końcówce lepiej spisali się gracze Actiny PACT, którzy wygrali 16:14.

Już jutro zobaczymy kolejne pojedynki w ramach ESL Mistrzostw Polski. W pierwszym z nich ponownie zagra Actina PACT, która podejmie los kogutos. O 20:30 na serwerze zmierzą się natomiast zawodnicy Izako Boars i Wisły All in! Games Kraków. Transmisja pojedynków dostępna będzie na kanale ESL_CSGO_PL na Twitchu. Aby uzyskać więcej informacji na temat imprezy, zachęcamy do zapoznania się z naszej relacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pat w starciu beniaminków ESL Mistrzostw Polski

Drugie wieczorne spotkanie w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2020 było starciem dwóch beniaminków. Debiutujące w krajowym czempionacie los kogutos pod...