fot. Actina PACT

AVEZ, Sprout, Wisła, a na dokładkę PACT. Prezentujemy wtorkowy rozkład jazdy

Polscy gracze na pewno do udanych zaliczą pierwszy dzień zmagań w ramach Nine to Five 4. Wszyscy oni wygrali bowiem swoje mecze i jeżeli dziś powtórzą ten wyczyn, to znajdą się już tylko o krok od upragnionego awansu do fazy pucharowej.

Jako pierwsze szansę, by sięgnąć po kolejne zwycięstwo będzie mieć AVEZ Esport. Podopieczni Jędrzeja „bogdana” Rokity podejmą o 12:00 Team Secret, który ponownie będzie musiał skorzystać z usług pełniącego rolę zmiennika Haakona „Radifactiona” Tholo. Trzy godziny później na serwerze zameldują się także Sprout oraz Wisła All in! Games Kraków. Ekipa Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego zmierzy się z Level Up esports z Bałkanów, czyli poniedziałkowym pogromcą Dignitas. Z kolei przed Białą Gwiazdą pojedynek z HellRaisers, którzy od czasu kwietniowej rewolucji kadrowej nadal dalecy są od odzyskania statusu, który posiadali w przeszłości.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


W międzyczasie w akcji zobaczymy także reprezentantów Actiny PACT, chociaż oni akurat nie będą rywalizować w Nine to Five. Na nich czeka pierwszy mecz w fazie pucharowej LOOT.BET/CS Season 7, czyli rozgrywek, które zostały niedawno wznowione po dwumiesięcznej przerwie. Przed nią podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka stoczyli trudny bój, by w ogóle znaleźć się w play-offach i swego dopięli dopiero po pięciu seriach spotkań. Ale to było dawno i nie powinno mieć znaczenia w kontekście nadchodzącej potyczki z Finami z HAVU Gaming, których szeregi od czasu pierwszej razy LOOT.BET/CS opuścił Aaro „hoody” Peltokangas. Jego miejsce zajął znany z ENCE Sami „xseveN” Laasanen, przy którego wsparciu HAVU poniosło jak dotychczas tylko jedną porażkę.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań prezentuje się następująco:

8 września
12:00 AVEZ Esport vs Team Secret BO3 transmisja
12:55 Actina PACT vs HAVU Gaming BO3 transmisja
15:00 Sprout vs Level Up esports BO3 transmisja
15:00 Wisła All in! vs HellRaisers BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Canyon, DAMWON Gaming, Worlds 2019

Canyon: Jeżeli ponownie spotkamy się z G2 Esports, to wygramy 3:0

Sobotniego popołudnia w Korei koronowany został nowy mistrz League of Legends Champions Korea, którym zostało DAMWON Gaming. Zespół w dominującym styl...