fot. AGO ROGUE

EU Masters powraca. AGO ROGUE w ostatecznej walce o awans

Długo, bo niemalże dwa tygodnie musieliśmy czekać na powrót rozgrywek w ramach European Masters. Trzynaście dni przerwy to sporo, żeby naprawić popełniane błędy i kompleksowo przeanalizować rywali. Ten czas z pewnością powinien dobrze zrobić reprezentantom 7more7 Pompa Team, którzy spośród wszystkich zespołów z Ultraligi, znajdują się w najgorszej sytuacji. Fani Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego i spółki będą musieli poczekać do piątku, żeby sprawdzić, czy ich drużyna pozbierała się po pierwszej części fazy grupowej. Na pierwszy ogień po wznowieniu rozgrywek idzie AGO ROGUE, które dziś stoczy boje decydujące o awansie do play-offów.

Wicemistrzowie Polski znajdują się w dosyć dogodnej sytuacji, wszak obecnie okupują drugie miejsce w tabeli z bilansem 2-1. Lepszym rozstawieniem mogą pochwalić się jedynie Movistar Riders, którzy po perfekcyjnym pierwszym etapie zmagań grupowych, w którego trakcie zgarnęli trzy zwycięstwa, zajmują pozycję lidera. Na trzecim miejscu widnieje niestabilny Team GamerLegion z jedną wygraną i dwiema porażkami na koncie, a na samym dnie SuppUp eSports, któremu nie udało się jeszcze zdobyć ani jednego triumfu.


Wszystko o EU Masters:


Matematycznie rzecz biorąc, każda z formacji, które pojawią się dziś na Summoner’s Rifcie, może awansować do play-offów. Jeżeli natomiast rozkład sił będzie taki, jak przed dwoma tygodniami, to możemy być pewni awansu podopiecznych Alexeya „Sharkza” Tarandy. AGO ROGUE wówczas w dominującym stylu pokonało rywali z dolnej części tabeli. Co więcej, ekipa Pawła „Woolite’a” Pruskiego przez dosyć długi czas prowadziła z Movistar Riders, oddając prowadzenie w samej końcówce spotkania.

To właśnie hiszpańska organizacja stanowi największe zagrożenie w grupie B dla przedstawiciela Ultraligi. Jeżeli w środowy wieczór AGO ROGUE pokonałoby Movistar Riders, to niewykluczone, że do ostatecznego wyłonienia lidera grupy byłaby potrzebna dogrywka. To oczywiście ma szansę się wydarzyć, zakładając, że GamerLegion oraz SuppUp eSports nie zaskoczą wyżej notowanych rywali.

9 września
18:00 Team GamerLegion vs Movistar Riders BO1
19:00 SuppUp eSports vs AGO ROGUE BO1
20:00 Movistar Riders vs AGO ROGUE BO1
21:00 Team GamerLegion vs SuppUp eSports BO1
22:00 SuppUp eSports vs Movistar Riders BO1
23:00 AGO ROGUE vs Team GamerLegion BO1

Transmisję z EU Masters znajdziecie na kanałach Polsat Games na TwitchuYouTube oraz w telewizji. Pełny harmonogram rozgrywek, wyniki i składy drużyn znajdziecie w naszej relacji. Tu natomiast możecie znaleźć foldy sheet grupy B, dzięki któremu poznacie wszystkie możliwe scenariusze:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT

VIPER GAMING by PATRIOT™, marka firmy Patriot, globalnego lidera w zakresie wydajnych pamięci, dysków SSD i nośników danych flash, przedstawia...