fot. twitter.com/czajekklol

Przed Pompa Teamem już tylko mecze o honor w European Masters 2020

7more7 Pompa Team doznał właśnie swojej czwartej porażki w fazie grupowej European Masters 2020. To oznacza, że ekipa Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego nie poszła w ślady AGO ROGUE oraz K1CK Neosurf i nie zagra w fazie pucharowej europejskich zawodów.

Polacy całkiem nieźle zaczęli spotkanie z Vodafone Giants, ponieważ dzięki agresji na środku udało się zgarnąć pierwszą krew. Niestety z każdą kolejną minutą rosła przewaga reprezentantów Hiszpanii. Drużyna Roberta „Erdote” Nowaka z łatwością dopisywała do swojego konta zabójstwa, neutralne cele na mapie, a także struktury. Strona czerwona szybko zepchnęła swojego przeciwnika blisko bazy, a to pozwoliło w okolicach 25. minuty zadać śmiertelny cios Nashorowi. Fioletowe wzmocnienie tylko napędziło aktualnego wicelidera grupy C. Giants ruszyło na bazę Pompa Teamu i praktycznie bez oporu zneutralizowało cały skład przeciwnika, a w następnej kolejności inhibitory oraz Nexus. Zespół Nowaka w 26 minut potwierdził ogromną różnice umiejętności.

Przed Ruckim i spółką jeszcze dwa spotkania fazy grupowej. Najpierw Pompa zmierzy się z WLGaming Esports o 21:00, a na koniec o 22:00 z Misfits Premier. Niestety bez względu na rezultaty reprezentant Alior Bank Ultraligi zakończy drugi etap European Masters 2020 już dzisiaj. W play-offach zobaczymy za to AGO ROGUE i K1CK Neosurf.

Wszystkie mecze European Masters 2020 Summer możecie obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games. Transmisja jest dostępna zarówno w telewizji, jak i internecie na Twitchu oraz YouTube. Więcej informacji dotyczących European Masters 2020 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Riot szuka rozwiązania problemu z doborem map w VALORANCIE

Gracze VALORANTA, którzy zdecydowali się w godzinach nocnych spędzić czas przed monitorem, mogli doświadczyć trwających od kilku miesięcy problemów z...