fot. AGO ROGUE

AGO ROGUE w półfinale EU Masters! Agresivoo i spółka pokonani

AGO ROGUE w półfinale European Masters Summer 2020! Reprezentanci Ultraligi bez większych problemów poradzili sobie z Misfits Premier i wygrali z podopiecznymi Adriana „hatchy’ego” Widery wynikiem 2:0.

AGO ROGUE Origen 2:0 Misfits Premier
AGO ROGUE 1:0 Origen Misfits Premier
Szygenda
Sion
Agresivoo
Maokai
Zanzarah
Sett
Kirei
Lillia
Czekolad
Akali
Ronaldo
Tristana
Woolite
Senna
Jezu
Ashe
Trymbi
Braum
Targamas
Nautilus

Rozgrywka rozpoczęła się lepiej dla Misfits Premier, które zdołało przelać pierwszą krew na dolnej alei, jednakże ekipa z Ultraligi odpowiedziała jedną eliminacją. Paweł „Woolite” Pruski i spółka zgarnęli na swoje konto Herolda, ale w słaby sposób go wykorzystali, a dodatkowo przegrali pierwszą walkę na topie. AGO ROGUE pokazało jednak, że nie ma zamiaru łatwo dać za wygraną i w imię zasady „oko za oko, ząb za ząb” zainicjowało teamfight, który przyniósł polskiej ekipie trzy eliminacje.

Kolejna potyczka na midzie po raz kolejny zakończyła się na korzyść akademii Rogue, która dzięki temu uzyskała kontrolę nad mapą i zniszczyła pierwsze dwie wieże. Te wydarzenia sprawiły, że różnica w złocie w momencie pojawienia się Nashora wynosiła cztery tysiące sztuk złota na korzyść reprezentantów Ultraligi, a ci dodatkowo mieli na swoim koncie dwa smoki. Podopieczni Adriana „hatchy’ego” Widery przez błąd Pawła „Czekolada” Szczepanika wygrali jedną z walk na bocie, jednak w każdym kolejnym teamfighcie to AGO ROGUE prezentowało się lepiej. Dzięki temu ekipa Woolite’a w 33. minucie zniszczyła wszystkie inhibitory, a po chwili zakończyła spotkanie.

Misfits Premier Origen 0:1 AGO ROGUE
Agresivoo
Ornn
Szygenda
Sion
Kirei
Zac
Zanzarah
Skarner
Ronaldo
Lucian
Czekolad
Orianna
Jezu
Jhin
Woolite
Ezreal
Targamas
Thresh
Trymbi
Rakan

Pierwsze minuty były niesamowicie spokojne, a pierwszy smok powędrował na konto Misfits Premier. Ekipa Agresivoo wygrała także pierwszy teamfight, zdobywając pierwszą krew i dodatkowe dwa zabójstwa. Dzięki temu druga bestia również została pokonana przez reprezentantów LFL, którzy ponadto zniszczyli także pierwszą wieżę. AGO ROGUE jednak nie próżnowało i w międzyczasie odpowiedziało Heroldem oraz strukturą na topie.

Mimo że początek gry wyglądał znacznie lepiej dla podopiecznych hatchy’ego, podczas walki o trzeciego smoka to reprezentanci Ultraligi poradzili sobie znacznie lepiej i zmiażdżyli rywali, tym samym budując sobie przewagę w wysokości dwóch tysięcy sztuk złota. Przy czwartym drake’u teamfight nie wyglądał tak jednostronnie, jednakże wciąż to akademia Rogue poradziła sobie lepiej. Po piątym wyeliminowaniu przeciwnego dżunglera ekipa z Polski z łatwością pokonała Barona Nashora. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Woolite i spółka zniszczyli dolny inhibitor, a kilkadziesiąt sekund później postawili kropkę nad i i zakończyli serię na swoją korzyść.

Transmisja European Masters dostępna jest na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games. Po więcej niezbędnych informacji na temat European Masters 2020 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dawna magia nie wróciła... i już nie wróci. Dignitas przesuwa dwóch graczy do rezerwy!

Pod koniec stycznia bieżącego roku Dignitas ogłosiło powrót na scenę CS:GO, ściągając w swoje szeregi rdzeń legendarnego już składu Ninjas in Pyjamas,...