STS
fot. Riot Games

Dla kogo będzie to ostatnia niedziela z Worldsami?

Pierwszy etap Mistrzostw Świata League of Legends 2020 nabiera tempa. W trzecim dniu rozgrywek zobaczymy tylko cztery spotkania, ale w nich powinno dziać się dużo. W niedzielę na scenie pojawią się drużyny ze zbioru B i dwukrotnie będą to reprezentanci Unicorns of Love, LGD Gaming oraz V3 Esports. W bardzo trudnej sytuacji po dwóch porażkach […]

Pierwszy etap Mistrzostw Świata League of Legends 2020 nabiera tempa. W trzecim dniu rozgrywek zobaczymy tylko cztery spotkania, ale w nich powinno dziać się dużo.

W niedzielę na scenie pojawią się drużyny ze zbioru B i dwukrotnie będą to reprezentanci Unicorns of Love, LGD Gaming oraz V3 Esports. W bardzo trudnej sytuacji po dwóch porażkach znajduje się ekipa z Chin. LGD, jeżeli chce dołączyć w finałowej fazie swoich rodaków z Top Esports, JD Gaming i Suning, musi zacząć wygrywać już od starcia z V3, które rozpocznie niedzielne zmagania. Godzinę później na Summoners’ Rifcie kibice zobaczą latynoskie Rainbow7 i zdecydowanego lidera grupy, UoL. Czwórka Rosjan i Białorusin są na najlepszej drodze, by jako jedyni w swojej grupie zapewnić sobie bezpośredni awans do etapu głównego bez konieczności gry w barażach.

Smak na fotel lidera ma naturalnie tajwańskie PSG Talon, ale sobotnia porażka Azjatów właśnie z UoL sprawiła, że szansa na to jest zdecydowanie mniejsza. Hsiao „Kongyue” Jen-Tso i spółka równo w południe zmierzą się z V3 i już nie mogą popełnić błędu. Na koniec niedzielnego grania Jednorożce spotkają się jeszcze z LGD Gaming.

Harmonogram trzeciego dnia spotkań prezentuje się następująco:

27 września
10:00 V3 Esports vs LGD Gaming BO1
11:00 Rainbow7 vs Unicorns of Love BO1
12:00 PSG Talon vs V3 Esports BO1
13:00 Unicorns of Love vs LGD Gaming BO1

Mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Po więcej informacji na temat Worlds 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Play-offy Esport Tour Pro nie dla HONORIS! Izako Boars i Excellency zagrają w półfinałach

Znamy już komplet uczestników półfinałów Esport Tour Pro! W koszyku B najlepiej poradziły sobie Izako Boars oraz Team Excellency. Niespodziewanie nato...