Wtorek stać będzie pod znakiem ESEA. Bo to właśnie w rozgrywkach spod tego szyldu polscy gracze CS:GO będą rywalizować we wtorek o kolejne punkty. Punkty tak ważne przecież w kontekście awansu do wyższych klas rozgrywkowych.

Trzy pojedynki czekają nas w Mountain Dew League, zaś w dwóch nich główną rolę grać będzie Sprout. Zespół Pawła "dychy" Dychy i Michała "snatchiego" Rudzkiego jak na razie radzi sobie na drugim poziomie rozgrywkowym nie najgorzej, dzięki czemu zajmuje pozycję tuż za czołową trójką. Niemniej dziś podopieczni niemieckiej organizacji będą mogli przypuścić atak na podium, ale to pod warunkiem, że uda im się pokonać zarówno ALTERNATE aTTaX, jak i SKADE. Szczególnie trudne może to jednak być w przypadku Bułgarów, którzy również dobrze weszli w sezon. Z drugiej strony warto pamiętać, że Sprout w tym roku jeszcze z nimi nie przegrało. A skoro o porażkach mowa – aż trzy na swoim koncie ma AVEZ Esport. Okazją do polepszenia tego bilansu będzie wtorkowa potyczka z GamerLegion, w której drużynie pomoże dopiero co pozyskany Filip "TUDSON" Tudev.

CZYTAJ TEŻ:
Mecz lidera ESL MP z wiceliderem, chociaż już bez wsparcia zawieszonych trenerów

Nudzić się na pewno nie będą dziś fani Izako Boars. O godzinie 18:00 męska dywizja CS:GO popularnych Dzików podejmie Finów z SJ Gaming w ESEA Advanced. Z kolei dwie godziny później dywizja kobieca na poziomie Open zmierzy się z międzynarodowym składem Invulnerables esports. W międzyczasie w akcji zobaczymy także reprezentantów Teamu Gaminte, którzy spróbują przerwać mało chlubną serię dwóch porażek z rzędu. Łatwo jednak na pewno nie będzie, bo na drodze uczestników ESL Mistrzostw Polski staną gracze LDLC OL. Dzień zakończą natomiast Emeritos Banditos. Piotr "izak" Skowyrski i jego koledzy od pięciu spotkań nie doznali goryczy porażki i we wtorek będą mogli dołożyć do tego okazałego wyniku kolejną cegiełkę, ale to pod warunkiem, że poradzą sobie z polskim miksem Udreka 13.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

22 września
17:00 Sprout vs  ALTERNATE aTTaX BO1 transmisja
18:00 Izako Boars vs SJ Gaming BO1 transmisja
18:15 AVEZ Esport vs GamerLegion BO1 transmisja
19:30 Sprout vs SKADE BO1 transmisja
20:00 Team Gaminate vs LDLC OL BO1
20:00 Izako Boars Ladies vs Invulnerables esports BO1
22:30 Emeritos Banditos vs Udreka 13 BO1 transmisja