Selfmade, Fnatic, LEC 2020 Spring Split
fot. Riot Games/Michał Konkol

Czy w sobotę Fnatic postawi kropkę nad i na Worldsach?

Kolejny dzień zmagań w Szanghaju w ramach Mistrzostw Świata League of Legends przyniesie nam emocje związane z grupą C. W grze o play-offy ciągle są cztery drużyny, w tym europejskie Fnatic.

Przed inauguracją w koszyku C wielu kibiców mogło spodziewać się, że szybko dwa premiowane awansem miejscem zajmą azjatyckie składy. Pierwsze starcia potwierdziły tę tezę, ponieważ TSM nie był w stanie nawiązać walki z rywalami, jednak Fnatic wyglądało zupełnie inaczej, o czym świadczyło zwycięstwo ekipy Oskara „Selfmade’a” Boderka w starciu z koreańskim Gen.G. Sytuacja w tabeli przed decydującymi meczami kreuje się bardzo ciekawie, ponieważ zarówno Fnatic, jak i Gen.G oraz LGD Gaming mają bilans dwóch triumfów i jednej porażki.

Z nożem na gardle przystąpią do pierwszego spotkania reprezentanci TSM-u, którzy za sprawą bilansu 0:3 nie mogą doznać kolejnej porażki, jeżeli Søren „Bjergsen” Bjerg i spółka myślą jeszcze o potencjalnym zameldowaniu się w fazie pucharowej. Zadanie nie będzie proste, bo już w pierwszym meczu najlepsza drużyna zza oceanu spotka się na Summoner’s Rifcie z Fnatic. W kolejnych dwóch godzinach swój awans do play-offów będzie mogła przypieczętować drużyna Parka „Rulera” Jae-hyuka. Gen.G zmierzy się z najpierw z LGD, a następnie z Fnatic.

Pełna lista sobotnich meczów mistrzostw prezentuje się następująco:

10 października
10:00 Fnatic vs TSM BO1
11:00 Gen.G vs LGD Gaming BO1
12:00 TSM vs Gen.G BO1
13:00 Fnatic vs LGD Gaming BO1
14:00 TSM vs LGD Gaming BO1
15:00 Gen.G vs Fnatic BO1

Pełny harmonogram Worlds 2020, razem z innymi informacjami dotyczącymi tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends, możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zamulek

Nie tylko Półwysep Iberyjski – Polacy powalczą też o triumf w NLC Fall Open

Dziś poznaliśmy składy uczestników Iberian Cup, czyli turnieju dla drużyn z Półwyspu Iberyjskiego. Wśród wielu formacji możemy znaleźć Polaków, na któ...