Plotki o tym, że Team Vitality zamierza podążyć śladem innych organizacji i rozszerzyć swój skład o szóstą osobę, pojawiły się już kilka tygodni temu. Niemniej dopiero teraz wiarygodne źródła podały, kto ową szóstą osobą miałby być.

Jak twierdzi bowiem Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv.fr, nowym nabytkiem francuskiej organizacji w najbliższym czasie zostanie Nabil "Nivera" Benrlitom. Gdyby tak się stało, to bez wątpienia można by stwierdzić, że kariera zaledwie 19-letniego Belga bardzo szybko nabrała rozpędu. Wszak zaledwie siedem miesięcy temu dołączył on do Teamu Heretics, który był jego pierwszym w pełni profesjonalnym zespołem. Według Canelo nastolatek, który swoją drogą jest młodszym bratem Adila "ScreaMa" Benrlitoma, niczego jeszcze nie podpisał, ale same organizacje doszły już do porozumienia w kwestii kwoty odstępnego, jaką Vitality przekaże Heretics za usługi młodego strzelca.

O tym, że TV bierze pod uwagę angaż Nivery, mówiło się już wcześniej. Poza nim na liście potencjalnych celów transferowych formacji mieli znaleźć się także inny członek Heretics, Bryan "Maka" Canda, Ali "hAdji" Haïnouss z LDLC OL oraz Nicolas "Keoz" Dgus K23. Wygląda jednak na to, że sztab szkoleniowy finalnie za wartego zatrudnienia uznał Benrlitoma. Niemniej nie wiadomo, czy ten w przypadku finalizacji transferu z miejsca wskoczy do podstawowego składu, czy też pozostanie na ławce rezerwowych, by stanowić wartościową alternatywę i w razie konieczności zastąpić któregoś ze swoich nowych klubowych kolegów.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu Vitality będzie prezentować się następująco:

  • Dan „apEX” Madesclaire
  • Cédric „RpK” Guipouy
  • Mathieu „ZywOo” Herbaut
  • Richard „shox” Papillon
  • Kévin „misutaaa” Rabier
  • Nabil "Nivera" Benrlitom
  • Rémy „XTQZZZ” Quoniam – trener