STS
fot. Bartek Wolinski/Red Bull Content Pool

HONORIS zakończyło wstępną fazę testów i ogłosiło skład na Polską Ligę Esportową

W kontekście HONORIS od dłuższego czasu padało fundamentalne pytanie dotyczące składu dywizji CS:GO. W ostatnich tygodniach formacja nie miała stałego kształtu, ponieważ przyglądała się różnym kandydatom do wyjściowej piątki. Po fazie testów dowiedzieliśmy się, że przez cały jesienno-zimowy sezon Polskiej Ligi Esportowej barwy organizacji będą przywdziewać Kacper „gRuChA” Gruszeczka oraz Łukasz „azizz” Kałkowski. Po wrześniowej […]

W kontekście HONORIS od dłuższego czasu padało fundamentalne pytanie dotyczące składu dywizji CS:GO. W ostatnich tygodniach formacja nie miała stałego kształtu, ponieważ przyglądała się różnym kandydatom do wyjściowej piątki. Po fazie testów dowiedzieliśmy się, że przez cały jesienno-zimowy sezon Polskiej Ligi Esportowej barwy organizacji będą przywdziewać Kacper „gRuChA” Gruszeczka oraz Łukasz „azizz” Kałkowski.

Po wrześniowej decyzji o rozpoczęciu testów będącej pokłosiem rozczarowujących rezultatów od momentu wejścia na scenę HONORIS sprawdziło w sumie czterech zawodników – oprócz Gruszeczki i Kałkowskiego zespół w krótszym lub dłuższym wymiarze czasu poddawał też próbie bojowej Dawida „SaMeya” Stańczaka oraz Patryka „Sidneya” Koraba, natomiast ostatecznie nie postawił na żadnego z nich. Dwa wolne miejsca w składzie pozostawione przez Wojciecha „Prisma” Ziębę i Daniela „STOMPA” Płomińskiego zajęli gRuCha i azizz, którzy zasilili szeregi klubu na zasadzie transferów definitywnych z kolejno Łomży 0,0% Cyberwolves i AGO NEST.

Zawodnicy, z którymi przechodzimy dalej, bardzo fajnie uzupełniają się nawzajem, niech ich przyszła gra mówi o ich talencie, my postaramy się jedynie pomóc im rozwinąć skrzydła. Postaramy się pokazać z jak najlepszej strony i z tego miejsca mam nadzieję, że będziecie nam nadal kibicować i wspierać chłopaków – powiedział o nowych nabytkach prowadzący HONORIS, Wiktor „TaZ” Wojtas. Dziś wieczorem drużyna rozegra pierwsze spotkanie w ramach Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej z Wisłą All in! Games Kraków. Mecz zaplanowany jest na godzinę 21:00.

Skład HONORIS na Polską Ligę Esportową: 

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Kamil „reiko” Cegiełko
  • Łukasz „azizz” Kałkowski
  • Kacper „gRuChA” Gruszeczka
  • Robert „mSr” Pieńkowski – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FIFA 21: Najlepsi środkowi obrońcy

Z okazji powrotu graczy na wirtualne boiska FIFA 21 przygotowaliśmy kilka rankingów, które mogą pomóc w budowie wymarzonej drużyny. Wczoraj przybliżyl...