fot. Polska Liga Esportowa

Znamy wszystkich uczestników fazy finałowej pierwszej tury POLISH ESPORT CUP w CS:GO

W czwartek poznaliśmy wszystkich uczestników fazy finałowej pierwszej tury POLISH ESPORT CUP w CS:GO. Nie oznacza to jednak, że dziś nic nie będzie się dziać – przed nami bowiem wyścigi wirtualnych kierowców w Assetto Corsa.


Counter-Strike: Global Offensive

Wczoraj KASZTANK1 oraz ThunderFlash Yellow dołączyły do grona finalistów pierwszej tury POLISH ESPORT CUP w CS:GO, w którym już w środę znalazły się FARMINGSIM20 i ANTYDPM. To jednak tylko cztery zespoły z ośmiu, które w weekend powalczą o zwycięstwo – pozostała czwórka nie musiała przebijać się przez eliminacje, bo otrzymała bezpośrednie zaproszenia od organizatorów. W gronie tym znalazło się trzech uczestników bieżącego sezonu ESL Mistrzostw Polski, tj. Izako Boars, Pompa Team i Team Gaminate. Poza nimi przepustkę dostał też Team Excellency, międzynarodowy skład, którego częścią od kilku tygodni jest Rafał „sany” Pietrzak. Faza finałowa rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00, gdy to rozegrane zostaną ćwierćfinały. Z kolei półfinały i finał odbędą się w niedzielę – start transmisji przewidziano na godzinę 12:00. Zmagania śledzić będzie można na pod tym adresem.


Assetto Corsa

O ile w Counter-Strike’u działo się sporo, tak fani wirtualnych wyścigów wczoraj odpoczywali. Ale odpoczynek właśnie się kończy, bo najlepsi kierowcy Assetto Corsa już dziś wezmą udział w wyścigu na australijskim torze Bathurst. Star zaplanowano na godzinę 18:45 – wtedy też odbędzie się potyczka na serwerze GOLD. Z koli około 20:40 wystartują zmagania o pole position ostatniego wyścigu w pierwszej turze zawodów. Co ciekawe, tego na pewno nie wywalczy Dominik Blajer, który wygrał poprzednie cztery etapy i już wcześniej zapewnił sobie mistrzowski tytuł pierwszego etapu POLISH ESPORT CUP 2020. Pozostałych kierowców będzie można wieczorem obejrzeć na pod tym adresem.


Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nuguri: Chcę się zmierzyć z G2, bo pragnę zemsty

DAMWON Gaming wczoraj pewnie rozprawiło się z DRX w pierwszym ćwierćfinale Worlds 2020. Seria ta bardzo przypominała finał letniej edycji League of Le...