fot. Entropiq

Pierwsza tura Polish Esport Cup na finiszu, ruszają play-offy turniejów CS:GO i VALORANTA

Pierwsza tura Polish Esport Cup na finiszu. Kierowcy Assetto Corsa zakończyli zmagania już wczoraj, dziś z kolei wyłonieni zostaną półfinaliści turnieju Counter-Strike’a: Global Offensive, a także mistrzowie zawodów w VALORANTA.


Counter-Strike: Global Offensive

Sobotnie zmagania zainauguruje rywalizacja w Counter-Strike’u, przed nami bowiem faza pucharowa pierwszej tury. Rozpocznie się ona od meczów ćwierćfinałowych, które rozegrane zostaną dziś – na początek na serwerze zameldują się reprezentanci Izako Boars oraz AntyDPM – pierwszy zespół otrzymał bezpośrednie zaproszenie od organizatorów, drugi natomiast przebrnął przez fazę eliminacyjną. W kolejnych godzinach do gry przystąpią również takie formacje, jak Team Gaminate czy też Pompa Team. W sumie czekają nas cztery pojedynki BO3, które oglądać będzie można pod tym adresem.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

17 października
10:00 Izako Boars vs AntyDPM BO3
13:00 Team Gaminte vs KASZTANK1 BO3
16:00 Pompa Team vs ThunderFlash Yellow BO3
19:00 Team Excellency vs FARMINGSIM20 BO3

VALORANT

W fazę play-off wejdzie także turniej VALORANTA, chociaż w jego przypadku całość rozegrana zostanie właśnie dziś. Najpierw czekają nas dwa spotkania półfinałowe, a potem wielki finał, który pozwoli wyłonić mistrza pierwszej tury – warto wspomnieć, że ten wzbogaci się o 3 tysiące złotych. Faworytami będą oczywiście reprezentanci Entropiq, wśród których znajdziemy dobrze znanych fanom polskiego CS-a Sebastiana „NEEXA” Trelę oraz Michała „MOLSIEGO” Łąckiego. Zmagania śledzić będzie można na pod tym adresem.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

17 października
17:00 Dambis vs NAURA BO3
19:00 MAJSTERSZTYK vs Entropiq BO3
21:00 wielki finał BO3

Assetto Corsa

O ile VALORANT i CS:GO walczą nadal, tak rywalizacja w pierwszej turze Assetto Corsa dobiegła końca. Wczoraj odbył się piąty i jednocześnie ostatni wyścig, który miał miejsce na australijskim torze Bathurst. Trasa to wymagająca, ale nie na tyle, by odebrać piąte z rzędu zwycięstwo Dominikowi Blajerowi. Tuż za nim znalazł się Wojciech Bobrowicz, kolejne nagrodzone lokaty zajęli natomiast Mateusz Tyszkiewicz oraz Dawid Fryzowicz.


Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Udało się! Byli gracze Izako Boars w play-offach Challengera

Po czwartej serii starć możemy to powiedzieć – udało się! Byli gracze Izako Boars zapewnili sobie awans do European Challenger League 2020 w Rainbow S...