fot. ESL/Adela Sznajder

Flashpoint sięgnął po ciekawe ekipy i zaprezentował nam wszystkich uczestników

Dziś organizatorzy Flashpointa zaprezentowali nam pełną listę ekip, które wezmą udział w drugim sezonie rozgrywek. A to oznacza, że ogłoszono również trzy zaproszone przez organizatorów formacje – i cóż, tym razem poziom wydaje się wyższy niż w inauguracyjnej edycji.

A to za sprawą przedstawicieli czołówki, którzy dołączyli do stawki. Mowa tutaj chociażby o BIG, które w tym roku przez pewien czas przewodziło nawet rankingowi HLTV, a na swoim koncie ma triumfy w DreamHack Masters Spring 2020, cs_summit 6 i DreamHack Open Summer 2020. Dobry okres ma za sobą także kolejny zaproszony skład, OG. Zespół Mateusza „mantuu” Wilczewskiego dopiero co mógł świętować wicemistrzostwo Intel Extreme Masters New York – co ciekawe, w półfinale tej imprezy pokonał on Fnatic, które również zobaczymy we Flashpoincie.

CZYTAJ TEŻ:
QuickScope: Flashpoint za miesiąc, a partnerzy w lesie

Jesteśmy gotowi na powrót drugą edycją Flashpointa, by móc nadal spełniać naszą obietnicę związaną z dostarczaniem naszym fanom czystej rozrywki wraz z największymi w 2020 roku pulami nagród oraz prawdopodobnie najfajniejszym trofeum we wszystkich sportach – przyznał komisarz rozgrywek, Christopher „MonteCristo” Mykles. – Z niecierpliwością czekamy na rozwój naszej historii, co ma związek także z pojawieniem się w tym roku BIG i OG, ale również faktem, że niektóre ekipy, jak Cloud9, przebudowały swoje składy. Pozostaje też pytanie, czy MAD Lions będą w stanie obronić mistrzowski tytuł – dodał.

Pełna lista uczestników Flashpoint Season 2 prezentuje się następująco: 

BIG c0ntact Gaming Cloud9 Dignitas
Team Envy Fnatic forZe Gen.G Esports
MAD Lions MIBR OG Virtus.pro

Drugi sezon Flashpointa ruszy 9 listopada i potrwa do 6 grudnia. W tym czasie dwunastu uczestników będzie rywalizować między sobą o łączną pulę nagród w wysokości miliona dolarów, z czego pół miliona przewidziano dla triumfatorów imprezy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie zapowiedziano UEFA eEURO 2021

Inauguracyjna edycja eEURO okazała się niewątpliwym sukcesem. Guy-Laurent Epstein, dyrektor ds. marketingu w UEFA zdradził, że materiały z tamtych zaw...