STS
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Dardoch junglerem Dignitas w 2021 roku

Ósma drużyna letniego splitu League of Legends Championship Series 2020 zdecydowała się podjąć kroki dotyczące swojej kadry na przyszły rok. Dziś Dignitas potwierdziło przedłużenie kontraktu z Joshuą „Dardochem” Hartnettem.

Wszystko wskazuje na to, że Amerykanin po licznych przygodach w północnoamerykańskich zespołach wreszcie odnalazł idealne miejsce dla siebie. 22-latek w swojej karierze najwięcej czasu spędził w Teamie Liquid i Echo Fox, ale zawodnikowi zdarzały się także kilkutygodniowe mniej istotne epizody. Od maja 2020 roku Hartnett jest już reprezentantem Dignitas, gdzie najpierw wylądował w akademii, ale później z sukcesami odnalazł się w wyjściowym składzie. W letnim splicie LCS leśnik zaprezentował się na tyle dobrze, że włodarze zdecydowali się przedłużyć z nim umowę.

Nie wiemy jeszcze, co stanie z pozostałymi graczami. Podopieczni Thomasa „Thinkcarda” Slotkina w fazie zasadniczej zajęli ósme, czyli ostatnie premiowane grą w play-offach, miejsce. W gronie najlepszych Dignitas nie pograło dużo, ponieważ zespół już w pierwszym meczu drabinki przegranych musiał uznać wyższość TSM. Mająca spore aspiracje organizacja będzie miała dużo czasu przed startem nowego splitu na zbudowanie ekipy, która postara się namieszać w prestiżowych rozgrywkach LoL-a za oceanem. Być może przybędą posiłki z akademickiego składu, gdzie znajduje się m.in. Henrik „Froggen” Hansen.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Problemy ENCE. Aerial z powodów zdrowotnych ustępuje ze składu

Kilka dni temu przygoda ENCE z trzecim turniejem RMR, DreamHack Open Fall, zakończyła się już na fazie grupowej, co w negatywny sposób wpłynęło na poz...