fot. Bartek Wolinski/Red Bull Content Pool

CLEANTmix potwierdził transfer Prisma

Na początku września CLEANTmix zaprezentował nam odświeżoną wersję swojego składu, który przeszedł gruntowną przebudowę. Nie minęły jednak dwa miesiące, a w ekipie CS:GO doszło do roszady. Roszady mało zaskakującej, bo dziś potwierdzono transfer Wojciecha „Prisma” Zięby, który wspierał zespół już od pewnego czasu.

O 22-latku zrobiło się głośno, gdy późną wiosną zasilił szeregi HONORIS, nowego projektu Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa. Brak wyników sprawił jednak, że coraz poważniej zaczęło rozważać zmiany, w efekcie czego Zięba finalnie znalazł się na uboczu. Od razu pomocną dłoń wyciągnął do niego CLEANTmix, który akurat poszukiwał nowego gracza. Gracza, który byłby w stanie zastąpić Dominika „fanatyka” Barkieta, ten bowiem po zaledwie kilku tygodniach postanowił ustąpić ze składu, by móc skupić się na dojściu do optymalnej formy.  Wówczas padło właśnie na Prisma, który wraz z nowymi kolegami rozegrał już kilka spotkań m.in. w grupie profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej.

Prism okazał się dla nas najlepszym wyborem, bo bardzo naturalnie dopasował się do reszty zespołu – przyznał w oświadczeniu trener zespołu, Damian „MdN” Kisielewski. – Myślę, że był to ruch, którego potrzebowaliśmy, by ruszyć do przodu. Gdybym miał wskazać podstawową różnicę pomiędzy nim a fanatykiem, to na pewno zwróciłbym szczególną uwagę na lepszą komunikację. W CLEANTmix ma zupełnie inną rolę niż w HONORIS i okazuje się, że przy odpowiednim ustawieniu może dać dużo jakości pod kątem strzeleckim. Wojtek miał u nas próbny tydzień, po którym wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że to coś, czego szukaliśmy – dodał.

Nowy skład CLEANTmixu prezentuje się następująco:

  • Szymon „Crityourface” Pluta
  • Artur „Nejk” Nakielny
  • Piotr „p1ter” Kubiak
  • Dennis „Dennis” Orszulak
  • Wojciech „Prism” Zięba
  • Damian „MdN” Kisielewski – trener
  • Dominik „fanatyk” Barkiet – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CS:GO, VALORANT czy Assetto Corsa? Ruszyły zapisy do drugiej tury POLISH ESPORT CUP

Dopiero niedawno podsumowaliśmy pierwszą turę POLISH ESPORT CUP, a tymczasem już za chwilę ruszy tura druga. Nim jednak rywalizacja rozpocznie się na...