STS
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 19-25 października

Prezentujemy najważniejsze wydarzenia kolejnego już tygodnia. W minionych dniach byliśmy świadkami wielu transferów na międzynarodowej scenie CS:GO oraz przejścia reprezentanta ENCE na urlop zdrowotny. Mogliśmy również zaobserwować porażkę G2 Esports w półfinale tegorocznych Worldsów. Heroic i Virtus.pro wygrały natomiast turnieje RMR w swoich strefach geograficznych. G2 Esports odpada w półfinale Worldsów Niestety, na półfinale zakończyła […]

Prezentujemy najważniejsze wydarzenia kolejnego już tygodnia. W minionych dniach byliśmy świadkami wielu transferów na międzynarodowej scenie CS:GO oraz przejścia reprezentanta ENCE na urlop zdrowotny. Mogliśmy również zaobserwować porażkę G2 Esports w półfinale tegorocznych Worldsów. Heroic i Virtus.pro wygrały natomiast turnieje RMR w swoich strefach geograficznych.

G2 Esports odpada w półfinale Worldsów

Niestety, na półfinale zakończyła się przygoda ekipy Marcina „Jankosa” Jankowskiego w Mistrzostwach Świata w League of Legends. G2 Esports przegrało bowiem pojedynek DAMWON Gaming wygrywając zaledwie jedną potyczkę.

Finał bez Jankosa! G2 ulega DAMWON w półfinale Worlds 2020

Heroic zwycięzcą DH Open Fall 2020

Heroic niespodziewanie zwyciężyło trzeci europejski turniej RMR. Duńczycy w wielkim finale okazali się lepsi od Teamu Vitality, który przegrał aż 1:3 i awansowali na drugie miejsce w europejskim rankingu Valve.

Heroic lepsze od Vitality! Duńczycy wygrywają DH Open Fall 2020

Virtus.pro z mistrzostwem IEM New York: Online

Virtus.pro okazało się najlepszą drużyną ze wszystkich, które wzięły udział w Intel Extreme Masters New York: Online dla WNP. VP w ostatnich dniach poradziło sobie m.in. z Natus Vincere, a wczoraj pokonało innego finalistę – Nemigę Gaming.

Virtus.pro niepokonane. Virtus.pro z mistrzostwem IEM New York: Online w regionie CIS

Cloud9 rozwiązuje kontrakty czterech graczy

Cloud9 oficjalnie wypowiedziało kontrakty czterem zawodnikom z dotychczasowego składu Counter-Strike’a: Global Offensive. Nie przestrzegali oni obostrzeń epidemicznych i przyprowadzali wielokrotnie do gaming house’u nieuprawnione osoby.

Cloud9 wyrzuciło trzech graczy CS:GO za złamanie przepisów epidemiologicznych

DreamHack zapowiedział dwa nowe turnieje

DreamHack zapowiedział dwa turnieje z cyklu Open, które odbędą się jeszcze w bieżącym roku, kolejno w listopadzie i grudniu. Co więcej, w  turnieju mającym miejsce za miesiąc przypadnie jedno miejsce zwycięzcy ESL Mistrzostw Polski, a jego pula nagród wyniesie 100 tys. dolarów.

DreamHack zapowiedział dwa kolejne turnieje. Na jednym z nich zagra mistrz Polski

Aerial z powodów zdrowotnych ustępuje ze składu ENCE

W minionym tygodniu ze składu ENCE ustąpił Jani „Aerial” Jussila. Miał on problemy ze swoim samopoczuciem, które nie pozwalały mu grać na najwyższym poziomie. Sam zainteresowany jeszcze nie wie, kiedy będzie w stanie wrócić do gry.

Problemy ENCE. Aerial z powodów zdrowotnych ustępuje ze składu

jks dołącza do Complexity

Complexity Gaming znowu może pochwalić się pełnym składem dywizji CS:GO. Do drużyny trafił bowiem Justin „jks” Savage związany wcześniej ze 100 Thieves. Jego debiut zobaczymy już dziś podczas BLAST Premier Fall Series 2020.

Juggernaut znowu w komplecie – jks dołącza do Complexity

MAD Lions kontraktuje refrezha i HooXiego

Przed startem drugiej edycji Flashpointu MAD Lions musiało uzupełnić swój skład o dwóch graczy. Organizacja postawiła na Ismaila „refrezha” Aliego oraz Rasmusa „HooXiego” Nielsena. Pierwszy walczył m.in. we Fragsters czy Tricked, potem trafił do x6tence, z którym grał w swoim ostatnim zespole.

refrezh i HooXi kompletują skład MAD Lions


Wszystkie artykuły z tego cyklu dostępne są pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś ostatni mecz Emeritos Banditos w fazie zasadniczej ESEA Open

Turnieje RMR w Europie oraz regionie CIS zakończone, pora więc ponownie skupić na bardziej przyziemnych rozrywkach. Przed nami bowiem nowy tydzień, a...