fot. Wisła All in!/Jeremi Śpiewak

Wiślacki walec rozjechał kolejnych rywali w ESL MP

Jak na razie faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 układa się niemal idealnie dla Wisły All in! Games. Drużyna ze stolicy Małopolski zgarnęła dziś kolejny komplet punktów do ligowej tabeli, wygrywając dwukrotnie w konfrontacjach z Illuminar Gaming.

Illuminar Gaming 5 : 16 Wisła All in! Games

(8.  kolejka ESL Mistrzostw Polski)
5 3 Train 12 16
2 4

Hitowy dwumecz tej kolejki ESL MP rozpoczął Train, gdzie jako pierwsze w rolę antyterrorystów wcieliło się Illuminar. Paweł „reatz” Jańczak i kompani mieli jednak spore problemy już od startu, by wykorzystać przewagę strony broniącej na mapie z pociągami. W efekcie bardzo szybko licznik punktów zdobytych przez iHG stanął, a festiwal strzelecki urządziła sobie Wisła. Biała Gwiazda była doskonale zorganizowana w ofensywie, ale i niezwykle precyzyjna pod względem aimowym. Nic więc dziwnego, że w miarę upływu czasu przewaga piątki z Krakowa zaczęła rosnąć. Konkurenci wygrali wprawdzie jeszcze jedną rundę, ale to byłoby na tyle, jeśli chodzi o dorobek podopiecznych Adriana „imd” Piepera w pierwszej połowie. Wynik 12:3 na korzyść reprezentantów klubu sportowego mówił sam za siebie. Po zmianie stron nie zdarzył się już cud i zgodnie z najbardziej oklepanym scenariuszem Wiślacy bez większego trudu postawili kropkę nad i.

Aktualne informacje o ESL Mistrzostwach Polski znajdziesz w naszej relacji:


Wisła All in! Games 16 : 11 Illuminar Gaming

(8. kolejka ESL Mistrzostw Polski)
16 6 Dust2 9 11
10 2

Po tak znakomitym występie w pierwszym akcie tej batalii Wisła uchodziła za murowanego kandydata do zgarnięcia triumfu na Duście2. Rzeczywistość szybko jednak zweryfikowała takie zapędy liderów tabeli, bo od początkowych minut tempo w meczu nadawało iHG. Jarosław „Snax” Pogorzelski i kompani odskoczyli na kilka punktów oponentom, ale chyba za szybko poczuli się pewni siebie i nagle z wręcz idealnej sytuacji zrobiła się już tylko dobra – tak czy inaczej, to Illuminar po inauguracyjnej połówce prowadziło 9:6. Niemniej, na fali była Biała Gwiazda, która po zmianie stron kontynuowała swoją serię wygranych. W końcu wyszła także na prowadzenie, a bezradnym przeciwnikom powoli zaczynało brakować pomysłów na przeciwstawienie się sile zespołu Grzegorza „SZPERO” Dziamałka. Dopiero po 12 triumfach krakowian z rzędu iHG wreszcie ukuło… ale nie cieszyło się z powrotu na właściwe tory zbyt długo. Kolejne potyczki padły łupem Wisły, co oznaczało koniec zmagań.

Obecny układ tabeli, szczegółowy harmonogram i wszystkie inne informacje dotyczące ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po trzech tygodniach Heroic wraca na fotel lidera rankingu HLTV

Trzecia tura turniejów RMR dobiegła końca zaledwie wczoraj, nie mogło więc być lepszego momentu, by opublikować nowe notowanie rankingu HLTV. Jak łatw...