STS
fot. twitter.com/lolesports

Ceremonia otwarcia wielkiego finału Worlds 2020 już za nami. Zobaczmy to jeszcze raz

Odliczanie zakończone – wielki finał Worlds 2020 już się rozpoczął! Decydujący mecz, jak co roku, poprzedziła jednak ceremonia otwarcia, podczas której czekało nas kilka muzycznych występów, a także prezentacja wszystkich uczestników finałowej potyczki. Imprezę uświetnił m.in. występ stworzonego przez Riot Games wirtualnego zespołu K/DA, który wykonał swój najnowszy singiel pt. More. Nie zabrakło także utworu […]

Odliczanie zakończone – wielki finał Worlds 2020 już się rozpoczął! Decydujący mecz, jak co roku, poprzedziła jednak ceremonia otwarcia, podczas której czekało nas kilka muzycznych występów, a także prezentacja wszystkich uczestników finałowej potyczki.

Imprezę uświetnił m.in. występ stworzonego przez Riot Games wirtualnego zespołu K/DA, który wykonał swój najnowszy singiel pt. More. Nie zabrakło także utworu Taking Over, będącego oficjalnym hymnem tegorocznych mistrzostw świata, chociaż, co ciekawe, przypomniano także kompozycje z poprzednich lat. Poniżej prezentujemy wideo z pełnym zapisem ceremoni otwarcia:

Wielki finał Worlds 2020 z udziałem DAMWON Gaming i Suning rozpoczął się rozpocznie się o godzinie 11:00. Transmisję z polskim komentarzem znaleźć można na Polsat Games, a po wszystkie informacje na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sprout dycha

Walki o IEM-a ciąg dalszy. Sprout dwa kroki od celu, Illuminar już w dolnej drabince

Trwa walka o przepustkę na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020. W grze pozostają obie ekipy z Polakami w składach, jednakże ich sytuacja prezen...