STS
fot. Bartek Wolinski/Red Bull Content Pool

Wśród uczestników Nine to Five 6 Dawn trzy polskie ekipy, w tym zespół STOMPA i oskarisha

Mimo że piąta odsłona betway Nine to Five jeszcze się nie zakończyła, to organizatorzy rozpoczęli już proces wysyłania zaproszeń do odsłony szóstej. I tutaj dobra informacja – podczas pełniącego rolę swoistych eliminacji turnieju Dawn w akcji zobaczymy przynajmniej trzy ekipy pochodzące z Polski. Oczy rodzimych kibiców bez wątpienia będą zwrócone w kierunku FarmingSimulator20. Pod tą […]

Mimo że piąta odsłona betway Nine to Five jeszcze się nie zakończyła, to organizatorzy rozpoczęli już proces wysyłania zaproszeń do odsłony szóstej. I tutaj dobra informacja – podczas pełniącego rolę swoistych eliminacji turnieju Dawn w akcji zobaczymy przynajmniej trzy ekipy pochodzące z Polski.

Oczy rodzimych kibiców bez wątpienia będą zwrócone w kierunku FarmingSimulator20. Pod tą enigmatyczną nazwą kryje się powołana niedawno do życia drużyna Daniela „STOMPA” Płomińskiego, Oskara „oskarisha” Stenborowskiego i Michała „mono” Gabszewicza, czyli tria, które jeszcze rok temu mogło świętować wraz z Illuminar Gaming zdobycie mistrzostwa Polski. Jeżeli wierzyć HLTV, to trójkę tę wspomagać będą pozostający ostatnio bez stałego zatrudnienia Piotr „morelz” Taterka, a także związany z Pompa Teamem Olaf „olfii” Tyszkiewicz.

CZYTAJ TEŻ:
Trio z dawnego Illuminar znowu razem!

Ponadto swoje przepustki otrzymały także Izako Boars i Actina PACT, dla których nie będzie to pierwsza przygoda z rozgrywkami spod szyldu Nine to Five. Ba, popularne Dziki podczas drugiej  edycji turnieju, która miała miejsce na przełomie lipca i sierpnia, dostały się nawet do czołowej ósemki. W tym miejscu warto zaznaczyć, że na wspomnianej wyżej trójce rodzime akcenty nie muszą się wcale zakończyć, bo nadal nie wiemy, komu przyznano zaproszenia do Swiss Stage oraz fazy pucharowej.

Lista uczestników Nine to Five 6 Daw prezentuje się następująco:

9INE Actina PACT BIG Omen Academy Copenhagen Flames
Cyber Legacy FarmingSimulator20 Izako Boars LDLC OL
Lilmix LowLandLions Nexus Gaming No Limit Gaming
Project X S-Gaming.pro SJ Gaming Vodafone Giants

betway Nine to Five 6 odbędzie się między 9 a 25 listopada i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. Ta podzielona zostanie pomiędzy drużyny z pierwszego i drugiego miejsca, które otrzymają odpowiednio 35 tysięcy i 15 tysięcy.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Obrońcy tytułu z nożem na gardle

Droga x-komu AGO do obrony tytułu ESL Mistrzów Polski znacznie się skomplikowała. Popularne Jastrzębie wczoraj okazały się słabsze od AVEZ Esport, prz...