Czy amerykańskie rozgrywki League of Legends sięgną po kolejnego zawodnika z Europy? Wiele na to wskazuje, bo rzekomo Counter Logic Gaming, dla którego miniony rok był wręcz katastrofalnie słaby, ma sięgnąć po toplanera Rogue. Finn "Finn" Wiestål, który według wielu podczas Mistrzostw Świata 2020 był najsłabszym punktem swojej drużyny, ma być drugim, po Oskarze "Vanderze" Bogdanie zawodnikiem, który rozstanie się z Łotrzykami.

Według Jacoba Wolfa CLG ma pozbyć się Kima "Ruina" Hyeong-mina, a w jego miejsce sprowadzić Szweda. Finalizacja ruchów transferowych nastąpi najpewniej dopiero w przyszłym tygodniu, a niedługo później będziemy wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Amerykańska formacja po bardzo słabym występie w League of Legends Championship Series planuje przebudowę składu. Pożegnała się już z większością osób ze sztabu trenerskiego, a nowego pracodawcy najprawdopodobniej będzie mógł szukać nie tylko Ruin, ale także Raymond "Wiggily" Griffin.

Warto także wspomnieć, że sam Wolf wspominał już o domniemanym zastępstwie młodzika w Rogue. Jeżeliby mu wierzyć, organizacja planuje postawić na górnej alejce gracza o wiele bardziej doświadczonego, a konkretniej Andreia "Odoamne" Pascu.