Broxah, Team Liquid, Worlds 2020
fot. Riot Games/David Lee

Broxah w CLG? Nowe doniesienia na temat transferów w LCS

Z każdym dniem zbliżamy się do otwarcia okienka transferowego w League of Legends, a co za tym idzie, z każdym dniem na światło dzienne wychodzą plotki na temat karuzeli transferowej w czołowych ligach LoL-a. Te doniesienia często pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a jednym z nich jest renomowany dziennikarz Travis Gafford, który dzisiejszego poranka podzielił się kolejną porcją informacji o transferach w LCS, które mają dojść do skutku.

Przede wszystkim, Gafford zdradził odrobinę więcej szczegółów na temat tego, co się dzieje za kulisami Counter Logic Gaming. Według jego źródeł zespół mają zasilić Mads „Broxah” Brock-Pedersen oraz Eugene „Pobelter” Park. Miałoby to sens, wszak wcześniej mówiono już, że Lucas „Santorin” Larsen ma przejść do Teamu Liquid. Duńczyk musiałby zatem szukać dla siebie nowego miejsca, a CLG przed startem kolejnego sezonu stara się przebudować i wzmocnić drużynę League of Legends.

CZYTAJ TEŻ:
Wejść w buty legendy. Kto mógłby zastąpić Bjergsena w TSM-ie?

Roszady szykują się także w szeregach 100 Thieves. Barwy Złodziei od kolejnego sezonu mają reprezentować Victor „FBI” Huang oraz Can „Closer” Çelik, którzy w tym roku występowali pod banderą Golden Guardians. Co więcej, na tym ponoć nie koniec wykupowania zawodników GG, wszak w 100T ma również skończyć Choi „huhi” Jae-hyun, jednak, jak zaznacza Gafford, ten transfer nie jest tak pewny jak poprzednie dwa.

Organizacja Matthew „nadeshota” Haaga walczyła także podobno o kupno innego strzelca, Johnsona „Johnsuna” Nguyena. Dziennikarz jest dosyć pewny tego, że ze względu na zajęcie tej pozycji przez FBI w szeregach 100T, Kanadyjczyk skończy finalnie w innej ekipie z LCS, Evil Geniuses. Jeżeli natomiast chodzi o Dignitas, którego członkiem jeszcze pozostaje Johnsun, to drużyna ma pozyskać reprezentanta Ameryki Północnej na Worlds 2019, Tannera „Damonte” Damonte.

Według Gafforda odrobinę inną taktykę od reszty obierają Immortals. Nieśmiertelni ponoć chcą mało zainwestować w dywizję LoL-a, przez co decydują się na skład złożony głównie z młodych graczy. Organizacja ma pozyskać dwóch reprezentantów Legacy Esports, Jonaha „Islesa” Rosario oraz Quina „Raesa” Korebritsa. Co więcej, dwóch graczy akademii Immortals ma dostać awans do głównej formacji. Mowa tutaj o Nicholasie „Potlucku” Pollocku oraz Davidzie „Insanity” Challe’u.

Jeżeli większość przecieków ze strony takich dziennikarzy jak Travis Gafford czy Jacob Wolf się potwierdzi, to czeka nas naprawdę gorący okres na scenie LoL-a od przyszłego poniedziałku. Żeby być na bieżąco ze wszystkimi plotkami i oficjalnymi ogłoszeniami transferowymi, zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic otwiera zbiórkę crowdfundingową. I ty możesz zostać współwłaścicielem organizacji

Zbiórki crowdfundingowe to dziś jedna z popularniejszych metod, za pomocą których społeczność może inwestować w daną markę. Niedawno na taki sposób fi...