fot. Immortals Gaming Club

Immortals pozbyło się miejsca w Call of Duty League. Sprzeda też slot w Overwatch League?

Czyżby trwający kryzys mocno dał się we znaki grupie Immortals Gaming Club? Na to mogą wskazywać ostatnie doniesienia agencji Bloomberg, według której IGC w najbliższym czasie chciałoby się pozbyć kolejnej podległej sobie dywizji.

Jak twierdzi w swoim artykule Christopher Palmeri, włodarze Immortals rozważają częściową lub też nawet całkowitą sprzedaż miejsca we franczyzie Overwatch League. W rozgrywkach tych od trzech sezonów występuje należące od IGC Los Angeles Valiant, które jeszcze w inauguracyjnej edycji rozgrywek finiszowało w czołowej czwórce. Potem jednak ekipa z Miasta Aniołów nie radziła sobie już tak dobrze i tegoroczną odsłonę zakończyła poza finałami. Niemniej prawdopodobnie to nie osiągane rezultaty, a ogólna zmiana strategii miały wpłynąć na taką właśnie decyzję – zarząd grupy zamierza bowiem w większym stopniu skupić na rynku gier online, w tym na podległej sobie platformie Gamers Club.

CZYTAJ TEŻ:
OpTic nie jest już częścią Immortals. Organizacja wraca w ręce byłego właściciela

Wskazywać na to mogą także inne decyzje, które w minionych tygodniach miały miejsce w Immortals Gaming Club. Warto wszak pamiętać, że formacja jeszcze do niedawna obecna była także w Call of Duty League, gdzie reprezentowało ją OpTic Gaming Los Angeles. Jednakże po zakończeniu pierwszego sezonu podjęto decyzję o odsprzedaniu slota powracającemu na scenę CoD-a 100 Thieves. Zresztą, cała marka OpTic zniknęła wczoraj z portfolio IGC, gdyż prawa do niej odzyskał poprzedni właściciel organizacji Hector „H3CZ” Rodriguez. Na ten moment nie wiadomo, czy zachodzące w Immortals zmiany w jakikolwiek sposób dosięgną również sekcję League of Legends.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FIFA 21 otrzymała dużą aktualizację. Na razie tylko na PC

FIFA 21 jest coraz bliżej trafienia na konsole nowej generacji. W związku z tym EA Sports wydało dużą aktualizację, której zadaniem jest poprawienie n...