STS
fot. Team Envy

Z forZe się nie udało, a jak będzie z MIBR?

Pierwszy od wielu miesięcy mecz w wykonaniu Teamu Envy nie wypadł specjalnie okazale. Międzynarodowy skład CS:GO przegrał bowiem z forZe i tym samym spadł do dolnej drabinki grupy B drugiego sezonu Flashpointa. A to oznacza, że kolejna wpadka może przekreślić szanse podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego na upragniony awans do play-offów.

A o taką wpadkę wcale nie będzie trudno, bo dziś na drodze Envy stanie MIBR. Latynoska formacja dopiero co przeszła prawdziwą rewolucję kadrową i chociaż finalnie podczas jesiennego BLAST Premier Series nie uzyskała awansu, to pokazała się z naprawdę dobrej strony. Zacięte mecze z Astralis i G2 Esports, a do tego triumf z FURIĄ Esports – to wszystko sprawa, że to raczej Brazylijczyków powinniśmy uznać za faworytów piątkowej potyczki. Tym bardziej że Michał „MICHU” Müller i spółka w ostatni wtorek wypadli dość chaotycznie, a ich gra daleka była od ideału, co też forZe skrzętnie wykorzystało. Polak i jego koledzy muszą więc znacznie się poprawić, jeżeli marzą jeszcze o kontynuowaniu swojej przygody z Flashpointem.


Aktualne informacje o Flashpoint Season 2 znajdziesz w naszej relacji:


Niemniej to spotkanie dopiero o godzinie 17:00, trzy godziny wcześniej natomiast poznamy pierwszego z finalistów grupy B. O ten tytuł powalczą wspomniane już forZe, a także BIG, które podczas pierwszej serii starć mogły świętować zwycięstwa. Na papierze większe szanse na sięgnięcie po upragniony cel mają oczywiście zawodnicy niemieckiej organizacji – to oni jeszcze do niedawna przewodzili światowemu rankingowi CS:GO, obecnie zaś zajmują w nim piąte miejsce. Ich rosyjscy rywale natomiast od wielu miesięcy dalecy byli od formy, którą zachwycali pod koniec 2019 roku i jedna wygrana z Envy tego faktu nie zmienia.

Lista czwartkowych spotkań prezentuje się następująco:

13 listopada

Finał drabinki wygranych grupy B

14:00 forZe vs BIG BO3

1. runda drabinki przegranych grupy B

17:00 Team Envy vs MIBR BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można na kanale GametoonPolska na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 2 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO i Izako Boars z nożem na gardle w internetowych rozgrywkach

Piątek 13-go? To nie brzmi dobrze – zwłaszcza dla x-komu AGO i Izako Boars, które stoczą dziś kolejne pojedynki w ramach online'owych rozgrywek CS:GO....