STS
fot. DreamHack/Stephanie Lindberg

kRYSTAL odsunięty od składu GODSENT

Wiele wskazuje, że przygoda Kevina „kRYSTALA” Amenda z GODSENT dobiega powoli końca. Dziś bowiem niemiecki prowadzący został oficjalnie odsunięty od podległego organizacji składu CS:GO – bynajmniej nie jest to jednak zaskoczenie, bo o takim ruchu plotkowano już od dawna. – Oficjalnie wylądowałem na ławce rezerwowych GODSENT. Żadne decyzje jeszcze nie zapadły, chciałbym jednak przyjrzeć się […]

Wiele wskazuje, że przygoda Kevina „kRYSTALA” Amenda z GODSENT dobiega powoli końca. Dziś bowiem niemiecki prowadzący został oficjalnie odsunięty od podległego organizacji składu CS:GO – bynajmniej nie jest to jednak zaskoczenie, bo o takim ruchu plotkowano już od dawna.

Oficjalnie wylądowałem na ławce rezerwowych GODSENT. Żadne decyzje jeszcze nie zapadły, chciałbym jednak przyjrzeć się możliwościom, jakie mam. Można kontaktować się zarówno ze mną, jak i z organizacją. Do dziesięciu razy sztuka – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych sam Niemiec. 27-latek częścią ekipy CS:GO w GODSENT był od listopada 2019 roku, czyli od momentu formalnego powrotu formacji ze Skandynawii. Pod jej banderą sięgnął on m.in. po triumf w WePlay! Forge of Masters Season 2 i LOOT.BET/CS Season 7, a także wywalczył 9. miejsce w europejskim rankingu RMR.

O potencjalnych poszukiwaniach następcy Amenda mówiono już na początku miesiąca, wówczas jednak cała sprawa miała formę wyłącznie plotek. To właśnie wtedy serwis HLTV podał, że potencjalnym następcą kRYSTALA może zostać Luka „⁠emi⁠” Vuković. Serb na szerokie wody wypłynął dzięki swoim występom w CR4ZY, niemniej kończący się powoli rok nie był dla niego już tak udany. Dość powiedzieć, że między sierpniem a październikiem znajdował się on na ławce w c0ntact Gaming, obecnie zaś jest wolnym graczem. Według doniesień wspomnianego serwisu stan ten może się niedługo zmienić, bo 27-latek miał już nawet rozpocząć w GODSENT testy.

Niewykluczone więc, że niedługo skład GODSENT będzie wyglądać następująco:

  • Jesse „zehN⁠” Linjala
  • Martin „⁠STYKO⁠” Styk
  • Pavle „Maden’ Bošković
  • Asger „Farlig⁠” Jensen
  • Luka „⁠emi⁠” Vuković
  • Jonatan „⁠Devilwalk” Lundberg – trener
  • Kevin „kRYSTAL⁠” Amend – rezerwowy
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jeszcze dwa dni na zapis do trzeciej tury POLISH ESPORT CUP

Trwają zapisy do trzeciej i jednocześnie ostatniej tury POLISH ESPORT CUP. Czasu jednak jest coraz mniej, bo wszyscy zainteresowani mają jeszcze tylko...