STS
fot. Riot Games

Dwuletnia przygoda dobiegła końca. Crownshot odchodzi z SK Gaming

Dzisiejszej nocy zaczyna się okienko transferowe w League of Legends, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby niektóre organizacje już teraz zaczęły się żegnać z zawodnikami, którzy zdecydowali się nie przedłużać kontraktu. Jednym z nich jest Juš „Crownshot” Marušič, który rozstał się z SK Gaming. Thank you for being a part of the first two […]

Dzisiejszej nocy zaczyna się okienko transferowe w League of Legends, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby niektóre organizacje już teraz zaczęły się żegnać z zawodnikami, którzy zdecydowali się nie przedłużać kontraktu. Jednym z nich jest Juš „Crownshot” Marušič, który rozstał się z SK Gaming.

Słoweniec reprezentował barwy niemieckiej organizacji od grudnia 2018 roku. Przez dwa lata był on uważany za jednego z najzdolniejszych strzelców, który rywalizował co weekend w ramach League of Legends European Championship. Na jego nieszczęście, formacji Marušiča nie udało się zbytnio za dużo osiągnąć. Na przestrzeni czterech splitów SK dwukrotnie zakwalifikowało się do play-offów, wiosną zeszłego roku jak i latem obecnego. Za każdym razem Crownshot i spółka kończyli na niemalże tym samym miejscu, wszak za pierwszym razem była to lokata 5-6, a za drugim podejściem szósta.

Według doniesień Esportmaniacos z zeszłego miesiąca Słoweniec nie jest jedynym członkiem SK, który ma znaleźć się na wylocie z organizacji. Jego miejsce, jak i pozostałych graczy, z którymi pożegnać się ma ponoć organizacja, ma zająć trójka debiutantów. Na chwilę obecną nie doszły nas za to żadne plotki na temat ewentualnego kierunku Crownshota, co się jednak powinno niedługo zmienić. Tak jak wspomnieliśmy, start okienka transferowego już dzisiaj w nocy, a po wszystkie informacje zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W poszukiwaniu idealnego polskiego miksu

Stwierdzenie, że od kilku lat nasza rodzima scena Counter-Strike'a nie ma się najlepiej, nie będzie ani szczególnie lotne, ani też odkrywcze. Ale od c...