fot. ESL/Adam Łakomy

Znamy obsadę transmisji z finałów ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020

Finały ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 już w najbliższy weekend. Zawody to jednak nie tylko drużyny oraz gracze – to także grono ekspertów i komentatorów, którzy dbać będą o odpowiednią oprawę imprezy, mimo że ta z konieczności odbędzie się tylko w formie online’owej.

Za komentarz odpowiadać będzie m.in. niezawodny duet w postaci Macieja „Morgena” Żuchowskiego i Kuby „KubiKa” Kubiaka, którzy wspólnie castowali już wiele turniejów i to nie tylko tych krajowych. Poza nimi na stanowiskach komentatorskich zasiądą również Radek „jon5ification” Sikora oraz Oskar „DeerFluffy” Formella, którzy obecni byli już podczas fazy zasadniczej.

Swoimi spostrzeżeniami, anegdotami i analizami pomiędzy kolejnymi spotkaniami dzielić się będą natomiast Łukasz „Hermes” Pożyczek oraz dwukrotny triumfator ESL Mistrzostw Polski, Paweł „innocent” Mocek. Wywiady z uczestnikami przeprowadzać będzie z kolei niezawodna Kinga Kujawska.

Finały ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020 odbędą się 21 i 22 listopada. Poza mistrzowskim tytułem i czekiem o wartości 25 tysięcy złotych zwycięzca zgarnie także przepustkę na DreamHack Open November 2020 i prawo gry w zamkniętych eliminacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2021. Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się w naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwają eliminacje do turniejów CS:GO i R6 w POLISH ESPORT CUP

Wczoraj kierowcy Assetto Corsy odpoczywali, nie oznacza to jednak, że w trzeciej turze POLISH ESPORT CUP nic się nie działo. Wszystko dlatego, że zapa...