fot. twitter.com/mimimimichaela

Reprezentantki Originem w nowej organizacji. W przyszłym roku przenosiny do Ameryki Północnej

Po wielu miesiącach reprezentantki Teamu Originem znalazły wreszcie nowy dom. Członkinie międzynarodowego składu związały się dziś bowiem z północnoamerykańską organizacją XSET i na początku 2021 roku same przeniosą się za ocean.

Michaela „mimi” Lintrup i jej koleżanki to obecnie jeden z najmocniejszych kobiecych składów CS:GO na Starym Kontynencie. W tym roku mogły one świętować już triumfy podczas takich imprez, jak Ambush Female Invitational, DreamHack Showdown Summer 2020 czy też Galaxy Racer Female Invitational i w pewnym momencie znajdowały się na 95. miejscu w światowym rankingu. Teraz przed nimi zmagania w ramach DreamHack Showdown Winter 2020, który rozegrane zostanie między 15 a 20 grudnia – jednakże do tej imprezy zawodniczki przystąpią już w barwach XSET, organizacji mogącej pochwalić się także obecnością na scenie VALORANTA i Fortnite’a.

Tak naprawdę nie czuję się usatysfakcjonowana, bo mamy jeszcze wiele do udowodnienia i czuję, że będziemy w stanie tego dokonać razem z XSET. Nie możemy się już doczekać początku tej przygody – przyznała w rozmowie z serwisem Dexerto Zainab „zAAz” Turkie. – Jako kobiety gracze musimy o wiele bardziej pokazywać się z dobrej strony. Chodzi nawet o tak prozaiczne rzeczy, jak treningi – przyzwoite drużyny nie chcą grać przeciwko nam, bo jesteśmy kobietami. Musimy jeszcze wiele udowodnić, by otrzymać szacunek ze strony innych zespołów – wtórowała jej wspomniana wcześniej mimi.

Skład XSET prezentuje się następująco:

  •  Zainab „⁠zAAz⁠” Turkie
  • Julia „⁠juliano⁠” Kiran
  • Michaela „⁠mimi⁠” Lintrup
  • Petra „⁠Petra⁠” Stoker
  • Anastasia „⁠kr4sylya⁠” Khlobystina
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Do boju, królu". Społeczność LoL-a komentuje transfer Perkza do C9

Wszelkie niejasności dotyczące transferu Luki "Perkza" Perkovicia do Cloud9 zostały dziś rozwiane przez oficjalne ogłoszenie Chorwata w składzie Chmur...