fot. Team Envy

Wszystko albo nic – ostatnia szansa MICHA i spółki na awans do play-offów Flashpointa

Przed startem drugiego sezonu Flashpointa organizatorzy zdecydowali się na pewną zmianę stosowanego przez siebie formatu rozgrywek. Dzięki temu Team Envy, którego członkami są Michał „MICHU” Müller i Jakub „kuben” Gurczyński, nadal ma szansę na awans do play-offów, chociaż wcześniej poniósł już dwie porażki.

Envy jako najlepsza pod względem bilansu ekipa z czwartej lokaty otrzymało bowiem prawo gry w jednym z dwóch spotkań ostatniej szansy, w których zobaczymy też trzy formacje z trzecich miejsc. Tak czy inaczej, rywalem drużyny dwóch Polaków będzie nieprzewidywalne Gen.G Esports. Piszemy „nieprzewidywalne”, bo biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania kadrowe, nikt chyba nie spodziewał się, że zespół ten wygra jakikolwiek mecz, a tymczasem udało mu się pokonać OG! A to nie jest dobra informacja dla MICHA i spółki, którzy poza chwilowymi przebłyskami nie zaprezentowali na razie niczego znaczącego i będą musieli w końcu wznieść się na wyżyny swoich umiejętności jeżeli chcą jeszcze pozostać w grze.


Aktualne informacje o Flashpoint Season 2 znajdziesz w naszej relacji:


Trzy godziny wcześniej swojej szansy na awans poszukają także Dignitas oraz forZe, czyli dwie drużyny, które jeszcze przed startem sezonu bynajmniej nie były uważane za kandydatów do czołowych lokat i gołym okiem widać dlaczego. Zarówno skandynawska piątka, jak i zespół z Rosji wygrały dotychczas po jednym meczu, w pozostałych prezentują się raczej przeciętnie. Mimo to faworytami do zwycięstwa będą gracze z Europy Wschodniej, którzy przewyższają swoich niedzielnych rywali przede wszystkim zgraniem i od ponad dwóch lat grają w niezmienionym składzie, podczas gdy Dignitas dopiero co dokonało małej rewolucji kadrowej.

Lista dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

22 listopada

Mecz ostatniej szansy

14:00 Dignitas vs forZe BO3
17:00 Gen.G Esports vs Team Envy BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można na kanale GametoonPolska na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 2 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faza zasadnicza pierwszego etapu Quake Pro League na finiszu, dziś 12. kolejka

Faza zasadnicza pierwszego etapu Quake Pro League nieubłaganie zbliża się do końca. Przed nami dwunasta i jednocześnie przedostatnia już kolejka, któr...