fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/BTScsgo)

MICHU i spółka poznali rywali w ćwierćfinale Flashpointa

Dla czterech ekip przygoda z drugim sezonem Flashpointa dobiegła już końca. W gronie tym finalnie nie znalazł się jednak Team Envy, który dzięki niedzielnemu zwycięstwu pozostał w grze i już niedługo przystąpi do fazy pucharowej.

Ekipa Michała „MICHA” Müllera w pierwszej rundzie play-offów mierzyć się będzie z BIG, czyli zwycięzcami grupy B oraz jednocześnie czwartą obecnie ekipą świata. Co ciekawe, będzie to szczególnie znaczący pojedynek dla innego z członków Envy, Nikoli „LEGIJI” Ninicia, który był jednym ze współzałożycieli niemieckiej organizacji i spędził w niej w sumie 2,5 roku, będąc zarówno graczem, trenerem, jak i członkiem pionu zarządzającego.

Pomijając jednak tę kwestię, nie ma wątpliwości, że MICHU i spółka nie będą faworytami nadchodzącej potyczki. Niemniej warto pamiętać, że nawet ewentualna porażka nie będzie w ich wypadku równoznaczna z eliminacją. Wszystko dlatego, że w fazie pucharowej zastosowana zostanie drabinka podwójnej eliminacji, dzięki której ekipy zyskają pewien bufor bezpieczeństwa. To samo tyczy się także Mateusza „mantuu” Wilczewskiego i jego kolegów z OG, którzy w innej części bracketu rywalizować będą z MIBR-em.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

vs vs
MAD Lions Virtus.pro Fnatic Dignitas
vs vs
BIG Team Envy OG MIBR

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można na kanale GametoonPolska na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 2 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Snax z tytułem MVP finału ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020

Po blisko czterech godzinach finału poznaliśmy wreszcie nowego mistrza Polski w CS:GO. Tym zostało Illuminar Gaming, które w decydującym meczu okazało...