STS
fot. K1CK Neosurf

Mystiques w Ameryce Północnej? Tak sugeruje wypowiedź trenera Evil Geniuses

Zakończony niedawno sezon w League of Legends był bardzo udany dla AGO ROGUE i K1CK Neosurf. Obie ekipy zdobyły przecież po jednym trofeum Ultraligi, a świetnie spisały się w European Masters – K1CK było wicemistrzem wiosennej, a AGO mistrzem letniej edycji. W tym roku w barwach obu zespołów mogliśmy oglądać Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego, który zakończył sezon, reprezentując portugalską organizację. Wielu graczy obu drużyn wydaje się kończyć przygodę z polską sceną i wygląda na to, że w przypadku 23-letniego supporta będzie podobnie.

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiły się plotki na temat angażu Piórkowskiego w akademii Evil Geniuses. Doniesienia te wydaje się potwierdzać Peter Dun, główny trener amerykańskiej formacji, który zamieścił dzisiaj taki wpis:

Jeżeli Europa go nie docenia, my pozwolimy mu pokazać swoją wartość w Ameryce Północnej – zapowiada na Twitterze Brytyjczyk. Cała dyskusja rozpoczęła się od tego, że Erik „Treatz” Wessén został zakontraktowany przez uczestnika LEC (Szwed będzie reprezentować SK Gaming), a Mystiques nie. Odpowiedź Duna na to wydaje się być jednoznaczna – Polak już niedługo przywdzieje kolory Evil Geniuses. Wszystko wskazuje jednak na to, że swoją przygodę z League of Legends Championship Series zacznie on od drugiego szczebla rozgrywek. Organizacja zakontraktowała przecież Lee „IgNara” Dong-geuna, który ma być pierwszym wyborem zespołu, jeżeli chodzi o pozycję wspierającego.


Więcej informacji dotyczących transferów na scenie League of Legends znajdziecie w poniższej relacji:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

First Strike w VALORANTA coraz bliżej. Kwalifikacje w EU i NA zakończone

Cykl kwalifikacyjny do rozgrywek spod szyldu First Strike w VALORANTA w Europie i Ameryce Północnej dobiegł końca. Poznaliśmy dzięki temu wszystkich u...