Licorice
fot. Riot Games

Weteran i dwa młode talenty. FlyQuest zaczyna kompletować skład na 2021

Kto by pomyślał, że FlyQuest poradzi sobie lepiej na Mistrzostwach Świata w League of Legends od TSM-u. Tak się jednak stało. Mistrzowie Ameryki polegli w swojej grupie z wynikiem 0-6, podczas gdy FlyQuest wygrało trzy mecze, zajmując ostatecznie przedostatnią lokatę w swoim zbiorze. Można się było spodziewać, że dobry występ sprawi, że niektórymi zawodnikami zainteresują się inne drużyny, a FQ będzie musiało przybudowywać skład. Nic więc dziwnego, że do organizacji dołączają nowe twarze, które będą reprezentować organizację w przyszłym sezonie.

Pod skrzydła Davida „DLima” Lima dołącza były toplaner Cloud9, Eric „Licorice” Ritchie, a także dwóch graczy z akademii Chmurek – Cristian „Palafox” Palafox oraz David „Diamond” Bérubé. Cała trójka uznawana jest za jedne z największych talentów Ameryki Północnej, co zresztą sam Licorice już udowodnił. To przecież z nim w podstawowej piątce Cloud9 zdobyło wiosenne trofeum LCS czy też doszło do półfinałów Worlds 2018.

Jeżeli chodzi natomiast o pozostałą dwójkę, to zarówno Diamond i Palafox do tej pory podróżowali po akademiach zespołów z najwyższego szczebla rozgrywek, nie mając zbytnio okazji do spróbowania rywalizacji w LCS. Występy w podstawowym składzie FlyQuest będą dla nich pierwszym testem na tym poziomie.

Trzy nowe nabytki oznaczają, że skład FlyQuest na kolejny rok zmagań w Ameryce jest prawie kompletny. Pod koniec zeszłego tygodnia organizacja ogłosiła przecież angaż pierwszego Argentyńczyka w LCS, sprowadzając do dżungli Brandona „Josedeodo” Villegasa. Obecnie do pełnej piątki formacji brakuje zaledwie strzelca.

Tak prezentuje się obecnie skład League of Legends FlyQuest: 

Eric „Licorice” Ritchie
Brandon „Josedeodo” Villegas
Cristian „Palafox” Palafox
David „Diamond” Bérubé

Więcej informacji dotyczących międzysezonowych transferów na scenie League of Legends znajdziecie w poniższym artykule:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szesnastu chętnych, dwa miejsca premiowane awansem. Rusza BLAST Premier Fall Showdown

Już za dwa tygodnie rozpoczną się jesienne finały cyklu BLAST Premier. Ale nim to nastąpi, musimy poznać wszystkich uczestników, a przecież na nadchod...