s1mple Natus Vincere Na`Vi
fot. BLAST Pro Series/Maciej Kołek

NAVI z awansem na światowe finały BLAST Premier 2020

Poznaliśmy czwartą ekipę, która na początku przyszłego roku na pewno pojawi się na światowych finałach BLAST Premier 2020. Jest nią Natus Vincere, które jako pierwsze awans na turniej finałowy zapewniło sobie dzięki rankingowi cyklu.

O promocji wschodnioeuropejskiej formacji przesądziło zdobyte w ostatni weekend wicemistrzostwo europejskiego Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020. Dzięki niemu NAVI ma już na swoim koncie 7625 punktów, podczas gdy do zakończenia tegorocznej odsłony BLAST Premier Circuit pozostały już tylko trzy imprezy, tj. BLAST Premier Showdown, jesienne finały BLAST Premier oraz IEM Global Challenge. A to oznacza, że matematycznie nie ma już szans, by Oleksandr „s1mple” Kostyliev i jego kumple spadli poza premiowane awansem lokaty. Istnieje jednak możliwość, że zwolnią oni slot dla drużyn z rankingu – stałoby się tak, gdyby udało im się zatriumfować w jesiennych finałach BLAST Premier, bowiem ich zwycięzca także zostanie nagrodzony przepustką na finałową imprezę.

Tak czy inaczej, na ten moment mamy pewność, że na BLAST Premier Global Final 2020 zagrają cztery zespoły, tj. Complexity Gaming, Evil Geniuses, Natus Vincere oraz Team Vitality. Sama impreza odbędzie się między 18 a 24 stycznia 2021 roku i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości miliona dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Brawl Stars z nową aktualizacją. Poprawiono balans Lou oraz edytor map

Na serwerach Brawl Stars pojawiła się dziś aktualizacja. Skupia się ona przede wszystkim na nowym Chromatycznym Zadymiarzu – Lou. Zimowy bohater, któr...