fot. twitter.com/es3tag

Kolos z Cloud9 – drugie podejście

Oficjalny debiut nowego składu Cloud9 wypadł o wiele mniej okazale, niż można było tego oczekiwać. Międzynarodowa ekipa podczas Flashpoint Season 2 nie wygrała bowiem ani jednego meczu i szybko odpadła – dziś jednak to już nieistotne, bo Kolos robi drugie podejście.

Niemniej łatwo nie będzie, bo na BLAST Premier Fall Showdown 2020 podopieczni Aleksandara „kassada” Trifunovicia nie będą mogli liczyć na żaden bufor bezpieczeństwa, zaś porażka oznaczać będzie eliminację. Tymczasem na ich drodze staną wciąż poszukujący własnej tożsamości Ninjas in Pyjamas, którzy w tym roku zaliczyli już kilka obiecujących występów, w gruncie rzeczy jednak muszą borykać się z problemami z ustabilizowaniem formy. I tak Szwedzi przeplatają dobrą grę z grą słabą, w czym C9 powinno upatrywać swojej nadziei na korzystny rezultat. Ale tylko pod warunkiem, że zaprezentuje się lepiej niż podczas wspomnianego we wstępie Flashpointa.


Aktualne informacje o BLAST Premier Fall Showdown 2020 znajdziesz w naszej relacji:


Niemniej dzień rozpocznie się od pojedynku mousesports z GODSENT, który będzie ciekawy z dwóch powodów. Przede wszystkim niepewna pozostaje przyszłość lidera Myszy, Finna „karrigana” Andersena, który jest silnie łączony z powrotem do FaZe Clanu i niewykluczone, że będzie powoli żegnać się z dotychczasową ekipą. Z kolei GODSENT po raz pierwszy zaprezentuje się nam z testowanym Luką „emim” Vukoviciem – Serb tymczasowo przejmie miejsce zwolnione przez Kevina „kRYSTALa” Amenda. Na koniec czeka nas natomiast mecz dwóch będących ostatnio w dość przeciętnej formie drużyny, czyli FaZe Clanu oraz MIBR-u.

Lista dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

25 listopada

1/8 finału

13:30 mousesports vs GODSENT BO3
16:30 Ninjas in Pyjamas vs Cloud9 BO3
19:30 FaZe Clan vs MIBR BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać można na oficjalnym kanale BLAST Premier na Twitchu. Po więcej informacji na temat BLAST Premier Fall Showdown 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Weź udział w Monte Snack #BRB Triathlon i spróbuj sił w trzech grach Riot Games

Marka Monte Snack zapowiedziała kolejny organizowany pod swoją egidą turniej esportowy dla amatorów – Monte Snack #BRB Triathlon. Tym razem będzie to...