fot. Maciej Kołek

Mistrz Polski rusza do boju! Illuminar zaczyna walkę na DreamHack Open November

Triumf w ESL Mistrzostwach Polski wiązał się z czymś więcej niż zdobyciem krajowego tytułu oraz odpowiedniej sumy pieniężnej. Zwycięzca rozgrywek CS:GO otrzymał bowiem również prawo gry w  ruszającym dziś DreamHack Open November 2020, podczas którego  zawalczy o łączną pulę w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Owym zwycięzcą jest oczywiście Illuminar Gaming, które może już zakończyć świętowanie niedawnego zwycięstwa nad Wisłą All in! Games Kraków, bo teraz czekają kolejne wyzwanie. Wyzwanie w postaci inauguracyjnej potyczki z Gambit Esports, czyli drugim najwyżej notowanym uczestnikiem imprezy. 20. miejsce w rankingu HLTV nie wzięło się zresztą znikąd, bo ekipa z Europy Wschodniej od czasu transferu doświadczonego Abay’a „Hobbita” Khassenova (notabene zwycięzcy Majora z 2017 roku) wyraźnie nabrała wiatru w żagle i do niedawnych sukcesów podczas Nine to Five 6 o LOOT.BET/CS Season 8 dołożyła także awans na o wiele bardziej prestiżowe od DH Open DreamHack Masters Winter 2020.


Aktualne informacje o DreamHack Open November 2020 znajdziesz w naszej relacji:


Jeśli Illuminar przegra wspomniany pojedynek, to o godzinie 20:00 pojawiłoby się na serwerze ponownie – tym razem walcząc już o życie z przegranym odbywającego się wcześniej starcia Nemigi Gaming z KOVA Esports. Ale to nadal grupa B, a przecież jest też grupa A, niemniej mówimy o niej nieco mniej, bo wydaje się, że tam jest raczej wszystko jasne. To znaczy, faworytami do zajęcia dwóch czołowych lokat i tym samym awansu do play-offów są Team Spirit oraz Apeks z Joakimem „jkaemem” Myrbostadem w składzie, którym na drodze staną szwedzki miks flowskola oraz pochodzące z Danii AGF Esport.

Lista dzisiejszych spotkań DH Open November prezentuje się następująco:

26 listopada
13:00 Team Spirit vs flowskola BO3
13:00 Gambit Esports vs Illuminar Gaming BO3
16:30 Apeks vs AGF Esport BO3
16:30 Nemiga Gaming vs KOVA Esports BO3
20:00 mecz przegranych grupy A BO3
20:00 mecz przegranych grupy B BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open November 2020 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwóch Polaków na All-Star 2020. Oprócz Selfmade'a zagra też Overpow

Co prawda od końca głosowania w plebiscycie All-Star 2020 w League of Legends minął już ponad tydzień, ale dopiero dziś poznaliśmy oficjalną (aczkolwi...