Podobnie jak wczoraj, tak i dziś dzień upływać nam będzie pod znakiem Nine to Five 6 oraz grupy profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. Bo to właśnie w ramach tych turniejów rodzime ekipy Counter-Strike'a rozgrywać będą wtorkowe mecze.

Wszystko ponownie rozpocznie się godzinie 9 rano, aczkolwiek tym razem budzik na wcześniejszą godzinę powinni ustawić fani AVEZ Esport. To właśnie popularne Ośmiornice, które wczoraj okazały się słabsze od Copenhagen Flames, poszukają swojej szansy na pierwsze zwycięstwo w NtF. Tego potrzebuje jednak także ich najbliższy rywal, czyli SJ Gaming z Finlandii – wszystko dlatego, że przegrany znajdzie się na skraju eliminacji. Inaczej wygląda natomiast sytuacja Actiny PACT. Podopieczni Vincenta "VinSa" Jozefiaka nie bez problemów ograli w poniedziałek SKADE i jeżeli dziś powtórzą ten wyczyn z ALTERNATE aTTaX, to już tylko krok dzielić ich będzie od awansu do fazy pucharowej.

CZYTAJ TEŻ:
W poszukiwaniu idealnego polskiego miksu

Jeżeli zaś chodzi o PLE, to wydaje się, że tam również będzie ciekawie. Wystarczy wspomnieć o starciu niepokonanego dotychczas lidera grupy profesjonalnej, PGE Turowie Zgorzelec, na którego drodze stanie Dr Pepper Team. Z oczywistych względów Łukaszowi "splawikowi" Jahnsowi i jego kolegom nie daje się zbyt dużych szans na zwycięstwo, aczkolwiek jest im ono niezwykle potrzebne, jeżeli nie chcą podzielić losu Cyberwolves. Popularne Wilki bowiem nie wygrały jeszcze ani jednego meczu i pewne jest, że nie zapewnią sobie bezpośredniego utrzymania. Wobec tego dzisiejsza potyczka z piratesports będzie bardziej meczem o honor niż starciem o jakiejkolwiek realnej wartości.

Lista najciekawszych wtorkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

09:00 AVEZ Esport vs SJ Gaming BO3 transmisja
18:00 Cyberwolves vs piratesports BO3 transmisja
20:00 Actina PACT vs ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja
21:00 Dr Pepper Team vs PGE Turów Zgorzelec BO3 transmisja