fot. twitter.com/nV_KhangFu

MICHU i spółka powalczą o życie z obrońcami tytułu Flashpointa

Dwa dni temu Team Envy pozostawił po sobie nie najgorsze wrażenie. Ale to było za mało, by w pierwszej rundzie play-offów pokonać BIG – tym samym podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego wyczerpali już limit błędów i teraz każde kolejne spotkanie we Flashpoincie będzie dla nich meczem o życie.

Pierwszym z takich meczów będzie zaplanowana na dziś potyczka, podczas której Envy podejmie obrońców tytułu z MAD Lions. Oczywiście „obrońcy tytułu” brzmi dumnie, nie da się jednak ukryć, że duński skład bynajmniej nie należy do grona faworytów sezonu drugiego. Przeprowadzone niedawno zmiany kadrowe nie przyniosły jeszcze oczekiwanych rezultatów i chociaż Lwy miewają oczywiście przebłyski, to na nich najczęściej się kończy. Problem w tym, że Michał „MICHU” Müller i spółka także nie zachwycają stabilnością swojej formy, niemniej wydaje się, że jeżeli uda im się zaprezentować grę podobną do tej z poniedziałkowego spotkania z BIG, to korzystny wynik może być na wyciągnięcie ręki. W przeciwnym wypadku gracze kubena pożegnają się z zawodami.


Aktualne informacje o Flashpoint Season 2 znajdziesz w naszej relacji:


Niepewny swojej przyszłości jest także inny z naszych rodaków, Mateusz „mantuu” Wilczewski. Jego OG w pierwszej rundzie fazy pucharowej niespodziewanie poległo z MIBR-em i to w sposób naprawdę bolesny, bo na decydującym Duście2 Latynosi rozgromili europejską piątkę aż 16:3. Tym samym międzynarodowy skład, który po cichu zaliczany był do grupy potencjalnych kandydatów do mistrzostwa, teraz znalazł się na krawędzi. Na swoje szczęście dziś drużyna mantuu o życie walczyć będzie z Dignitas. Skandynawowie tuż przed startem Flashpointa zatrudnili aż dwóch nowych graczy i mimo oczywistych problemów ze zgraniem wczoraj powalczyli z Fnatic. W gruncie rzeczy jednak był to tak naprawdę dopiero pierwszy ich ciekawy występ w tym sezonie.

Lista dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

2 grudnia

1. runda drabinki przegranych

15:00 MAD Lions vs Team Envy BO3
18:00 Dignitas vs OG BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można na kanale GametoonPolska na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 2 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Co słychać w obozie Fnatic? Opowiadają YamatoCannon, Bwipo i Nisqy

Okienko transferowe na scenie League of Legends nadal trwa, ale wiele drużyn skompletowało już swoje składy na przyszły rok. Jedną z nich jest Fnatic,...