STS
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Problemy Complexity – poizon w szpitalu, potrzebny zmiennik na IEM Global Challenge

Na pięć dni przed startem Intel Extreme Masters Global Challenge 2020 Complexity Gaming ma poważny problem. Północnoamerykańska organizacja na gwałt musi bowiem szukać zmiennika, który wesprze ją podczas ostatniej w tym roku imprezy.

A wszystko z powodu Valentina „⁠poizona⁠” Vasileva. Bułgar musiał bowiem przejść nagłą operację i obecnie przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie. Informację tę za pośrednictwem mediów społecznościowych podał Jason Lake, założyciel Complexity, który wyjaśnił, że w najbliższych dniach jego zespół CS:GO będzie testować potencjalnych zmienników, którzy pomogliby podopiecznym Jamiego „keity” Halla podczas IEM-a, na którym ci rywalizować będą w grupie z Astralis, BIG oraz Teamem Vitality.

Informacja ta spadła na Complexity krótko po tym, jak ekipa dopiero co zażegnała problemy kadrowe. Przypomnijmy, że we wrześniu drużynę niespodziewanie opuścił Owen „oBo” Schlatter, który postanowił powrócić na ojczysty kontynent. Z tego też powodu podczas dwóch turniejów jego miejsce zajmował Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen, ostatecznie jednak to nie on otrzymał angaż. Zamiast tego organizacja zatrudniła zwolnionego z 100 Thieves Justina „jks-a” Savage’a.

W tej sytuacji skład Complexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Benjamin „blameF” Bremer
  • William „RUSH” Wierzba
  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Justin „jks” Savage
  • Jamie „keita” Hall – trener
  • Valentin „poizon” Vasilev – rekonwalescencja

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AVEZ i PACT nadal niepewne swego losu w Nine to Five

Illuminar Gaming oraz Wisła All in! Games Kraków już wczoraj zapewniły sobie miejsce w play-offach Nine to Five 7, z kolei Izako Boars po trzeciej z r...