fot. ESL/Adam Łakomy

Być albo nie być – dziś poznamy przyszłość PACT w Nine to Five 7

Pięć rodzimych formacji CS:GO kilka dni temu zaczynało swoją przygodę z Nine to Five 7. Trzy z nich, AVEZ Esport, Illuminar Gaming i Wisła All in! Games Kraków, już wcześniej zapewniły sobie miejsce w play-offach. Czwarta, Izako Boars, nie miała tyle szczęścia i po trzech porażkach z rzędu odpadła z gry. Ale na tym nie koniec, bo niepewny swego losu jest jeszcze Actina PACT.

Actina PACT vs Copenhagen Flames
15:00 (BO3)

Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka podczas siódmej odsłony NtF prezentowali bardzo nierówną formę. Potrafili pokonać ALTERNATE aTTaX, by wcześniej przegrać z Lilmixem. Radzili sobie z Izako Boars, by nawet nie podjąć rękawicy podczas potyczki z Espadą. A przecież dziś na coś takiego PACT nie może sobie pozwolić, bo może to poskutkować przegraną i w efekcie eliminacją. Nie ulega wątpliwości, że dowodzeni przez doświadczonego Asgeraa „AcilioNa” Larsena Duńczycy z Copenhagen Flames skrzętnie wykorzystają każdy błąd Polaków. Z drugiej strony kilka dni temu zdążyli oni uznać wyższość wspomnianego we wstępie AVEZ, co pokazuje, że na Skandynawów można znaleźć sposób. Kwestia, by znaleźli go także gracze VinSa.

Mecz pomiędzy Actiną PACT a Copenhagen Flames wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaprezentowano gameplay z Ruined King: A League of Legends Story

Dzisiejszego ranka fanów uniwersum League of Legends czekała miła niespodzianka. Na świat wyszedł kolejny zwiastun Ruined King: A League of Legends St...