STS
All-Star 2020, League of Legends
fot. Riot Games

W piątek rusza All-Star 2020 w LoL-a. Znamy harmonogram

Turniej All-Star 2020 zbliża się wielkimi krokami. W gruncie rzeczy to jest on tuż za rogiem, wszak zacznie się już w najbliższy piątek. Ze względu na globalną pandemię koronawirusa, tegoroczna edycja odbędzie się online, a co za tym idzie, nie zobaczymy między innymi rywalizacji zachodnich regionów z azjatyckimi. Niemniej Riot Games postarało się, aby zapewnić […]

Turniej All-Star 2020 zbliża się wielkimi krokami. W gruncie rzeczy to jest on tuż za rogiem, wszak zacznie się już w najbliższy piątek. Ze względu na globalną pandemię koronawirusa, tegoroczna edycja odbędzie się online, a co za tym idzie, nie zobaczymy między innymi rywalizacji zachodnich regionów z azjatyckimi. Niemniej Riot Games postarało się, aby zapewnić widzom masę emocji, a dzisiaj poznaliśmy szczegółowy harmonogram rozgrywek.

Przypominamy, że w tym roku zmagania zostaną podzielone na Underdog Uprising oraz Superstar Showdown. Jak co roku, poza wybranymi przez publiczność profesjonalnymi zawodnikami, na turnieju pojawią się także osobistości znane ze świata LoL-a, ale niekoniecznie pro gracze. Mowa tutaj o między innymi o streamerach. Pełną rozpiskę europejskiej reprezentacji, której częścią jest także między innymi Remigiusz „Overpow” Pusch, znajdziecie pod tym linkiem.

Jak w takim razie wygląda sam harmonogram? Przez trzy dni będziemy mogli śledzić zmagania w ramach tegorocznego All-Star, a ze względu na brak jednego, konkretnego miejsca do rozegrania ich, transmisję będą zarówno rano jak i wieczorem polskiego czasu. Na początek dnia naturalnie będzie można śledzić rywalizację z azjatyckich regionów, a wieczorami tą z udziałem między innymi Europy i Ameryki Północnej.

Pełny harmonogram All-Star 2020 przedstawia się następująco:

Piątek, 18 grudnia
05:00 PCS All-Stars vs LCK All-Stars BO1
06:00 LCK All-Stars vs OPL All-Stars BO1
09:00 LPL All-Stars vs LJL All-Stars BO1
10:00 VCS All-Stars vs LPL All-Stars BO1
19:00 LEC All-Stars  vs TCL All-Stars BO1
20:00 LCL All-Stars vs LEC All-Stars BO1
23:00 LCS All-Stars vs  CBLOL All-Stars BO1
Sobota, 19 grudnia
00:00 LLA All-Stars vs LCS All-Stars BO1
05:00 LCK Queue Kings vs LPL Queue Kings BO1
07:00 LPL Legends vs LCK Legends BO1
09:00 LCK All-Stars vs LPL All-Stars BO1
Niedziela, 20 grudnia
18:00 LEC Queue Kings vs LCS Queue Kings BO1
20:00 LCS Legends vs LEC Legends BO1
22:00 Bwipo Dream Team vs CoreJJ Dream Team BO1

Dodatkowo, podczas All-Star odbędzie się turniej Red Bull 1v1 Competition, natomiast szczegółów na ten temat brak. Najprawdopodobniej będzie miał on miejsce pomiędzy meczami w każdy z dni. Transmisję będzie można śledzić za pomocą strony LoL Esports, a zapewne także za pomocą kanału Riot Games na platformie Twitch.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Meiko

Edward Gaming ogłasza skład League of Legends na 2021 rok

Edward Gaming niegdyś było czołową chińską formacją w świecie League of Legends. Wielokrotnie pojawiała się ona na najważniejszych turniejach międzyna...