fot. Maciej Kołek

Blisko, coraz bliżej. Przed Illuminar kolejny mecz w barażach o ESEA MDL

Przed Illuminar Gaming czwarty już mecz w ramach barażowego turnieju o ESEA Mountain Dew League. Co prawda polska formacja zdążyła już poznać gorycz porażki, ale mimo to nadal ma szansę na awans – i z każdym dniem jest go  coraz bliżej.

Illuminar Gaming vs Nordavind DNB
20:00 (BO3)

Obecnie mistrzów Polski od wywalczenia miejsca w MDL-u dzielą jeszcze dwa mecze, aczkolwiek warto też wspomnieć, że podopieczni Adriana „imd” Piepera nie mają już buforu bezpieczeństwa i nawet jedna wpadka będzie oznaczać w ich wypadku koniec marzeń o drugiej klasie rozgrywkowej. Tym większe znaczenie ma więc piątkowa potyczka, podczas której iHG mierzyć się będzie z Nordavind DNB – i do której przystąpi jako zdecydowany faworyt.

Ale nie może być inaczej, bo skandynawska drużyna od dłuższego czasu musi mierzyć się z problemami natury kadrowej. Wystarczy wspomnieć, że spośród pięciu graczy, którzy zameldują się dziś na serwerze, aż trzech będzie mieć status zmienników – pełnoprawnymi członkami składu są tylko Thomas „Ryxxo” Nielsen i Ådne „sense” Fredriksen. Jakby tego było mało, Nordavind nie zachwyca formą i wczorajszym zwycięstwem z Vexed Gaming przerwało mało chlubną serię trzynastu kolejnych porażek.


Mecz pomiędzy Illuminar Gaming a Nordavind DNB obejrzeć będzie można pod tym adresem. Jego zwycięzca awansuje do trzeciej i jednocześnie ostatniej rundy dolnej drabinki turnieju barażowego, w której 19 grudnia przyjdzie mu zmierzyć się w meczu o awans z Winstrike Teamem lub Teamem Singularity.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
League of Legends

Pracownik Riotu potwierdza: powstaje MMO w uniwersum League of Legends

Podczas świętowania dziesięciolecia League of Legends Riot Games zapowiedziało masę nowych tytułów. Był to chociażby LoL: Wild Rift, z którego już dzi...