fot. ESL/Adam Łakomy

POLIN opuszcza Arcane Wave i kończy karierę

Już tylko godziny dzielą nas od końca 2020 roku. Niemniej jeszcze przed rozpoczęciem roku 2021 do zmiany doszło w Arcane Wave – szeregi zespołu opuściła bowiem Paula „POLIN” Wasilewicz, która postanowiła nie przedłużać wygasającego dziś kontraktu.

Wasilewicz barwy Arcane Wave reprezentowała od samego początku istnienia organizacji i jako jej zawodniczka sięgnęła m.in. po triumf w ESL Sprite Mistrzostwach Kobiet, a także dwukrotnie wystąpiła na turniejach z serii DreamHack Showdown. Teraz jednak poinformowała ona o zakończeniu profesjonalnej kariery. – Przychodzi taki czas, w którym priorytety się diametralnie zmieniają. Zaczęło mi brakować czasu, nie mogłam się w pełni rozwijać w wyuczonym zawodzie. […] Dodatkowo jeżeli wskakujesz już na jakiś poziom, oczekuje się od ciebie więcej. Ja na to „więcej” nie mogę już sobie pozwolić – przyznała.

Jest to już druga roszada kadrowa, do jakiej doszło w szeregach Arcane Wave w tym roku. Jeszcze w lipcu zespół opuściła Oliwia „Olivka” Nikolaidi, której miejsce po krótkim czasie zajęła znana z Izako Boars Ladies Wiktoria „Wiki” Bęczkowska. A kto zastąpi POLIN? To nie jest jeszcze jasne i tak samo nie wiadomo również, kiedy ponownie dane nam będzie zobaczyć podopieczne Piotra „besburgera” Besera w akcji.

W tej sytuacji skład Arcane Wave prezentuje się następująco:

  • Angelika „Angieee” Kumorkiewicz
  • Julia „JuLKaa” Marek
  • Magdalena „Madzix” Pranica
  • Wiktoria „Wiki” Bęczkowska
  • Piotr „besburger” Beser – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozpoczął się Wild Weekend, noworoczne wydarzenie w LoL: Wild Rift

Z dawna zapowiadana mobilna wersja League of Legends, Wild Rift, od jakiegoś czasu jest już możliwa do pobrania w formie otwartej bety. Jeżeli jednak...