STS
fot. SkillFactor/Patrycja Gawryszewska

SkillFactor – szansa dla nowego pokolenia esportu

4 stycznia startuje projekt SkillFactor będący eventem bazujący na formule „talent show”. Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienie na polskiej scenie CS:GO korzystając z wiedzy przekazanej przez ekspertów. W akcji udział weźmie 4 trenerów będących profesjonalnymi graczami CS:GO z polskiej czołówki: Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „innocent” Mocek, Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i Paweł „Saju” Pawelczak.

W trakcie trwania projektu przeprowadzone zostaną kwalifikacje do każdej z drużyn prowadzonych przez poszczególnych trenerów, a zapisać się będzie można za pośrednictwem strony internetowej www.skillfactor.pl.

Po przejściu kwalifikacji drużyny odbędą trening pod okiem profesjonalistów, aby na końcu zmierzyć się w wielkim finale.

To bardzo ciekawa i ważna dla polskiej sceny inicjatywa – wielu graczy posiada predyspozycje do gry na profesjonalnym szczeblu i czeka tylko na ich odkrycie. Tego typu wydarzenie to nie tylko ciekawe show i nowa dla esportu formuła, ale również niepowtarzalna szansa na wspólny trening ze swoim idolem i spełnienie marzeń – mówi Michał Miłkowski, Head of the Component Department & PC ACTION S.A.

Naszym celem jest nie tylko zapewnienie widzom emocji podczas oglądania rywalizacji, ale przyczynienie do rozwoju młodego pokolenia graczy CS:GO. Wierzę, że każdy może spełnić swoje – wspomina Daniel Piątek, Prezes VYRAL.

Partnerami i sponsorami projektu są ACTINA, Sferis.pl, HP Omen, ASUS oraz AMD. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor. Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingowa VYRAL.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 18. KSCERATO

Dziś trzeci z rzędu dzień, w którym HLTV prezentuje nam kolejnych graczy z listy 20 najlepszych zawodników CS:GO w 2020 roku. I ponownie jest to strze...