fot. ESL/Bart Oerbekke

Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 17. KRIMZ

Doczekaliśmy się! Na przygotowanej przez HLTV liście 20 najlepszych graczy CS:GO w 2020 roku znalazł się pierwszy zawodnik z Europy – Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson. Dla Szweda, który tak jak przed rokiem zajął 17. miejsce, jest to już piąte tego typu wyróżnienie w karierze.

Doświadczony zawodnik ma za sobą kolejny sezon, w którym udowodnił, że bez wątpienia zalicza się do światowej czołówki. Może nie do jej ścisłego grona, ale już tego szeroko pojętego jak najbardziej. KRIMZ to niezmiennie także jeden z kluczowych elementów układanki o nazwie Fnatic, bez którego nie byłoby udanych występów zespołu podczas ESL Pro League Season 11 czy też drugiego sezonu Flashpointa. Koniec końców jednak Johansson ponownie pewnego poziomu nie był w stanie przeskoczyć i pod niektórymi względami wypadł nad wyraz przeciętnie, co koniec końców miało też przełożenie na ogół sukcesów drużyny oraz niewielkiej ich liczbie.

KRIMZ nie omieszkał też skorzystać z okazji i wskazał zawodnika, który według niego może w dopiero co rozpoczętym roku wypłynąć na szerokie wody. Jego wybór padł na Peppe „⁠Peppzor⁠a” Boraka, 18-letniego strzelca reprezentującego jeszcze do niedawna miksowy Lilmix. – Tym razem postawię na Peppzora. Bo niezwykle utalentowany gracz, który może rozwinąć się w swojej grze. Uważam, że będzie on następnym Brollanem, a może wejdzie nawet na wyższy poziom – stwierdził Johansson, wtórując tym samym swojemu klubowemu koledze, Maikilowi „Goldenowi” Selimowi, których na łamach HLTV już wcześniej chwalił Boraka.

Zdobywcę pierwszego miejsca i tytułu najlepszego zawodnika 2020 roku poznamy już 20 stycznia. Lista zaprezentowanych do tej pory graczy wygląda tak:

# Zawodnik Drużyna
17. Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson Fnatic
18. Kaike „⁠KSCERATO⁠” Cerato FURIA Esports
19. Justin „⁠jks⁠” Savage Complexity Gaming
20. Vincent „Brehze” Cayonte Evil Geniuses
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dżentelmeni gotowi do walki. Gentlemen's Gaming prezentuje skład na Ultraligę

Nie wiemy jeszcze, kiedy wystartuje piąty sezon Alior Bank Ultraligi (poza tym, że niebawem™), ale ponieważ od startu czołowych polskich rozgry...