fot. Sprout

Sprout zaprezentowało następców dychy i snatchiego

Ostatni miesiąc upłynął w Sprout pod znakiem poszukiwań. Poszukiwań graczy, którzy zastąpiliby Pawła „dychę” Dychę i Michała „snatchiego” Rudzkiego, którzy 1 grudnia niespodziewanie wylądowali na ławce rezerwowych. Niemniej zwolnione przez Polaków fotele znalazły już nowych właścicieli.

Ich nazwiska nie są jednak żadnym zaskoczeniem, bo o potencjalnych przenosinach Fritza „slaxzego-” Dietricha i Marko „kressy’ego” Đorđevicia mówiono już na początku listopada. Obaj Niemcy mieli znajdować się wysoko na liście życzeń niemieckiej organizacji, ale dotychczas byli związani z ALTERNATE aTTaX. Jednakże ich umowy wygasały wraz z końcem 2020 roku, zaś 24-latek i jego o dwa lata młodszy rodak postanowili ich nie przedłużać. W tej sytuacji nic już nie stało na drodze do finalizacji z dawna zapowiadanych transferów, które tym samym pomogły Sprout skompletować skład na sezon 2021.

CZYTAJ TEŻ:
Wykup? Panie, jaki wykup. snatchie został wolnym zawodnikiem

Z radością mogę ogłosić, że będę kontynuować moją przygodę z CS-em wraz ze Sprout. Czuję się podekscytowany tym, że po dwuipółletniej rozłące ponownie będę mógł współpracować z faveNem. Zaczęliśmy już wspólne treningi i przed nami kolejnych dwanaście dni ma bootcampie. Jestem gotowy do pracy – nie krył radości kressy. Co ciekawe, na tym nowe nabytki w zespole się nie kończą, bo pod skrzydła naszych zachodnich sąsiadów trafił również Jan „jansen” Westerheide, który dotychczas był analitykiem w BIG OMEN Academy, a od teraz pełnić będzie tę samą funkcję w Sprout.

W tej sytuacji skład Sprout prezentuje się następująco:

  • Timo „⁠Spiidi⁠” Richter
  • Denis „⁠denis⁠” Howell
  • Josef „⁠faveN⁠” Baumann
  • Marko „⁠kressy⁠” Đorđević
  • Fritz „⁠slaxz-⁠” Dietrich
  • Niclas „⁠enkay J⁠” Krumhorn – trener
  • Paweł „⁠dycha⁠” Dycha – lista transferowa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze CS:GO 2020 roku wg HLTV – 15. Brollan

Dwóch graczy na liście 20 najlepszych zawodników CS:GO w 2020 roku doczekała się FURIA Esports, a teraz czymś podobnym może pochwalić się Fnatic. Wszy...