STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

flusha, autimatic i suNny wspólnie stworzą nowy skład?

Czyżby na światowej scenie Counter-Strike’a tworzył się nowy, międzynarodowy skład? Tak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis z DBLTAP – według niego Timothy “autimatic” Ta, Robin „flusha” Rönnquist i Miikka „suNny” Kemppi chcą zbudować własny projekt. Co więcej, jak twierdzi wspomniany dziennikarz, owo trio skontaktowało się już z kilkoma organizacjami, by rozpocząć dyskusję na temat wykreowania nowego […]

Czyżby na światowej scenie Counter-Strike’a tworzył się nowy, międzynarodowy skład? Tak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis z DBLTAP – według niego Timothy “autimatic” Ta, Robin „flusha” Rönnquist i Miikka „suNny” Kemppi chcą zbudować własny projekt.

Co więcej, jak twierdzi wspomniany dziennikarz, owo trio skontaktowało się już z kilkoma organizacjami, by rozpocząć dyskusję na temat wykreowania nowego składu CCS:GO. Jest to o tyle ciekawe, że wszyscy oni są obecnie związani umowami z innymi formacjami – flusha od września 2019 roku reprezentuje barwy Fnatic, suNny od sierpnia 2018 roku gra w ENCE, zaś autimatic cały miniony sezon spędził jako zawodnik Gen.G Esports.

Warto jednak nadmienić, że Kemppi i Ta znajdują się obecnie na ławce rezerwowych, zaś Rönnquist według ostatnich plotek może zostać zastąpiony przez Jacka „Jackinho” Ströma Mattsona, co może znacznie ułatwić potencjalne wspólne działania. Ponadto powyższy projekt byłby okazją, by flusha i autimatic ponownie spotkali się w jednym zespole. Amerykanin i Szwed mieli bowiem okazję grać wspólnie pod banderą Cloud9 między sierpniem 2018 a marcem 2019, stając na najniższym stopniu podium BLAST Pro Series Lisbon 2018 oraz sięgając po wicemistrzostwo ELEAGUE CS:GO Invitational 2019.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE prezentuje pierwszego gracza na nadchodzący sezon Ultraligi

Wczoraj wicemistrz Polski w League of Legends, AGO ROGUE, ogłosił pozyskanie Johana "Klaja" Olssona jako nowego trenera zespołu. Dziś natomiast poznal...