fot. ESL/Adam Łakomy

Skład AGO ROGUE niemalże w komplecie. Sinmivak toplanerem zespołu

Wielkimi krokami zbliża się start sezonu dla wielu rozgrywek w świecie League of Legends. Na chwilę obecną jedną z ostatnich niewiadomych co do europejskich zmagań jest data startu Ultraligi. Niemniej jak najbardziej można oczekiwać, że nadwiślańska liga ruszy już niebawem. Nic w takim razie dziwnego, że organizacje biorące w niej udział odkrywają coraz to kolejne karty. Nie inaczej jest w przypadku AGO ROGUE, które właśnie ogłosiło swojego toplanera. Jest nim Jakub „Sinmivak” Rucki.

Dziewiętnastolatek pomimo swojego młodego wieku ma już nie lada doświadczenie na swoim koncie. Zdążył on już sięgnąć po tytuł mistrza Ultraligi w drugim sezonie. Za to w zeszłym roku reprezentował barwy devils.one oraz 7more7 Pompa Teamu, z którymi stanął na podium w trzecim i czwartym sezonie rozgrywek. Ten drugi sukces umożliwił mu zakwalifikowanie się do European Masters, chociaż z międzynarodowym turniejem Rucki pożegnał się już na etapie fazy grupowej. W trakcie offseasonu zaliczył on także epizod w hiszpańskim MAD Lions Madrid, w którego barwach wystąpił w Iberian Cup 2020. W tym turnieju toplaner również zaliczył dobry występ, wszak z akademią Lwów doszedł aż do półfinałów.

Dzisiaj Sinmivak powraca do Polski, przywdziewając trykot AGO ROGUE. Jego nowa organizacja osiągnęła najwięcej ze wszystkich polskich zespołów w 2020 roku, zdobywając puchar Ultraligi, EU Masters oraz Trinity Force Pucharu Polski. Dzięki temu oczekiwania wobec RGO są ogromne, a sam zespół do tej pory nabył zarówno młody talent, jak i doświadczonych weteranów. Jakie przyniesie to rezultaty? Na to pytanie odpowiedź poznamy już niebawem.

Skład AGO ROGUE prezentuje się następująco:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Lukas „Lurox” Thoma
Chres „Chres” Laursen
Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
Johan „Klaj” Olsson
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PACT

PACT w komplecie. Vegi ponownie przywdzieje barwy organizacji

Dziś oficjalnie poznaliśmy następcę Krzysztofa "Goofy'ego" Górskiego w szeregach PACTU. Tym został dobrze znany fanom organizacji Arek "Vegi" Nawojski...